27 Mart 2013 #1710344

Nevresimdunyasi.com Önce Ürünü Göndermedi Şimdi İade Etmiyor!

Hediye olarak aldığım ürünün bir türlü sahibine gitmediğini belirtir bir mail atmıştım firmaya, siparişten bir ay sonra 18.03.2013 tarihinde lütfedip cevaben iade olacağını yazmışlar, ancak hala iade olmadı. Bu durumda bu iade işlemini de önümüzdeki bir yıl içinde beklememiz mi gerekiyor.


Stok sorunu yaşadıkları ürünü neden "stokta var" belirteciyle satışa sunuyorlar, stok seviyesini takip edemiyorlarsa neden satış yapıyorlar, anlamak mümkün değil. Sikayetvar sitesine otomatik ya da hazır maille cevap vermenin sorunu çözmek anlamına gelmediğini düşünüyorum.

Özgün 155 Okunma

Cevaplar

  • Özgün27 Mart 2013

    İddia edilen arama bana yapılmadı, yapıldığını kabul edelim iade maili neden 15 gün sonra gönderiliyor, neden tekrar aranmıyor. Madem bunları yapmıyorsunuz neden bugün bir temsilciniz beni arayıp oldukça kaba ve hadsiz bir şekilde konuşma yapmaya kalkıyor. Ben hizmet almak için internet alışverişi yapıyorum, haddi olmadan kaba davranmak için beni arayan bir müşteri hizmetleri temsilcisinin amacını aşan, çirkin tavırlarını ve konuşmasına maruz kalmak için değil. Hizmet sunmadaki eksiklik ve aksaklıkların müşteri hizmetleri temsilcisi bazında da mevcut olduğu açıkça görünmektedir. Aradığında aksaklık yüzünden (her ne sebeple olursa olsun) özür dilemesi gereken müşteri hizmetleri temsilcisi tam tersine hadsiz ve kaba davranıyor.

  • Nevresimdunyasi.com Temsilcisi27 Mart 2013

    Merhaba, Müşterimiz Konu ile ilgili 07.03.2013 saat 19.22'de bilgilendirme için telefon edilmiş olup, telefona cevap verilmemiştir. 07.03.2013'te sipariş iade edilecek sipariş statüsüne girmiştir. Müşterimizin ücret iadesi yasal süreç içinde iade olacaktır. Bilgilerinize Nevresim Dünyası Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön