08 Kasım 2014

Network'ün Ürün ve Hizmet Kalitesizliği.

Network'un Maltepe park şubesinden almış olduğum pantolonlardan 2 tane pantolonda henüz ilk yıkamada renk solması olmuştur . Bunu firmaya ilettiğimde ilgisiz bir şekilde yapabileceğimiz bir şey yok şeklinde, üslup olarak hiç de hoş olmayan bir şekilde cevap aldım. Benim suçum kaliteli olduğunu düşündüğüm bir firmadan alışveriş yapmış olmam. Karşılaştığım ilk sorunda hiç bir çözüm yolu aranmadan direk olarak olumsuz cevap verilmesi Network gibi firmanın kalitesinin hangi derecede olduğunu bir nevi kanıtlamış oldu . Gerçekten teşekkür ederim bu kadar kalitesiz hizmetinizden dolayı!

Zafer 413 Okunma

Cevaplar

  • Zafer30 Kasım 2014

    Bütün süreçler kendi çıkarlarınıza göre yazılmış müşteri memnuniyeti hiçe sayılmıştır. Cep telefonuma tüm kampanyaların mesajlarını aksatmadan gönderirken bu durumla ilgili hiç bir mesaj gelmemiştir. Ürün üzerindeki dikiş sorunu da kuru temizlemeye bağlamanız gelen ürünleri gerçekten inceliyomusunuz yoksa standart yazılmış bir cevap yazısını tüm mağdurlara gönderiyomusunuz apaçık ortada. Dilerim bu ürünleriniz gibi kalitesiz hizmet yaklaşımınız devam eder ve ömrünüz uzun süreli olmaz. Hakkımı sonuna kadar arıycam.

  • Network Temsilcisi17 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayet konusu durum adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Üründe yaşanan problem ile ilgili , ürün kullanıldıysa incelemeye gönderilmesi gerekmektedir. Bunun ile ilgili size uygun bir zamanda şikayetleriniz ile birlikte ürününüzü mağazamıza bırakmanızı rica ediyoruz. Prosedür gereği kalite kontrol birimine gönderilen ürünlerin inceleme sürecinin 15 iş günü olduğunu iletmek isteriz. İncelenen ürün sonucu ile ilgili bilgilendirme cep tlf numaranıza gelicek sms ile takip etmenizi rica ediyoruz. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön