08 Mayıs 2015

Network Ürün İnceleme İle İlgili Sorun!

Yaklaşık 3 ay önce Viaport Network şubesinden 1300 liralık alışveriş yaptım. Aldığım ceketin terleme sonrası hafif renk değiştirdiğinden rahatsız olduğum için Maltepe Carrefour Network şubesi ne bıraktım. Ürün incelemeye gönderdiler aslında kuru temizlemeye götürmek istemiştim ancak kendileri onlara götürmemi istediler.


Ürün iadesi kararı verilmiş ve karşılığında 138 lira alışveriş çeki vermeye çalıştılar. Kabul etmeme rağmen yapacak bir şey yok diye cevap verdiler. Ben ceketimden memnundum keşke kuru temizlemeye verseydim. Ceketimi iade istedim ama imha ettiklerini söylediler bana sormadan. Müşteri ilişkileri ile görüştüm ama sonuç yok. Faturaya 138 lira yazmışlar oysa aldığımda 200 liraydı.

Mahmut 223 Okunma

Cevaplar

  • Network Temsilcisi12 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz; Tarafımıza iletmiş olduğunuz mailiniz ile ilgili sizleri bilgilendirmek isteriz. Para iadelerinde faturanızın olması gerektiğini sizlere iletmek durumundayız.Eğer faturanız yoksa ürünün son indirimli satış üzerinden fiyat üzerinden gerçekleştiğini iletmek isteriz. Faturanız olmadığı taktirde yardımcı olamadığımızı üzülerek bildirmek durumdayız. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Ay Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön