25 Nisan 2013 #1762231

Network Tadilat İçin Bıraktığım Eldivenler Kayboldu!

Netwok'den eşimin yılbaşında hediye olarak aldığı bir çift deri eldiven ikinci kullanmamda yırtıldı. 16. 01. 2013 tarihinde A Plus Network mağazasına ürünü değişim talebi ile teslim ettim. Telefonla ulaşacaklarını söyledikleri halde geri dönmediler. Nihayet mağazaya gittiğimde benim eldivenim yerine bir bayan eldiveni geldiğini gördüm.


O zaman bunu düzelteceğini söylediler. Ben de ürünü teslim alabileceğim Cevahir mağazasına istettim. aynı bayan eldivenini teslim etmeye çalıştılar. yanlış olduğunu belirttiğimde ürünü a plus mağazasına geri göndereceklerini problemi oradan düzeltmemi söylediler. şimdi ürün hiç bir yerde yok. bulamadıkları sürece yerine birşey veremeyeceklerini söylediler.

Murat 86 Okunma

Cevaplar

  • Network Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetvar.com internet adresi üzerinden tarafımıza iletmiş olduğunuz mağazamızda yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz.Mağazalarımızda gerek satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilcek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Mağaza satış ekiplerimiz ,İnsan kaynakları departman yöneticilerimizin yaptığı titiz seçimler neticesinde oluşmaktadır.Söz konusu ekiplerimize de periyodik zaman dilimlerinde özel eğitimler verilmektedir.Ancak zaman zaman söz konusu bu tür üzücü durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Ataköy Aplus Network mağaza personellerimizin tarafınıza yaşattığı sıkıntılar için tekrar tekrar özürlerimi sunarız.Konu ile ilgili yaşadığınız bu durumu mağazalar koordinatörümüz ile paylaşıldığını gereğinin yapılacağını bilmenizi isteriz. Ürün değişimi ile ilgili ödemiş olduğunuz fiyat tutarı üzerinden değişim yapabilirsiniz. Değerli zamanınızı ayırıp söz konusu mağazamız ile ilgili yaşadığınız şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için ayrıca tarafınıza teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön