30 Eylül 2016

Network Problemi Problem İle Çözme

18/09/2016 internet üzerinden yapmış olduğum ve muhteşem hızlı kargosu ile övünen firmanın 30/09/2016 gününe kadar hiçbir işlem yapmayıp. Bir hafta içinde 3 kere aradığımda da sistemsel problem var deyip bugün yarın kargolanır diyerek beni geçiştirmişlerdir. Sizin aldığınız dönemdeki işlemler depomuza yansımamıştır diyerek ama nedense bu işlemi kuruşu kuruşuna çeken. Biz üstüne düşmesek bize bir bilgilendirme bile yapmayan muhteşem firmadan şikayetçiyim. Son olarak bugünkü konuşmamızda kendilerine çözüm üretmelerini söylediğimde biz bir şey yapamıyoruz isterseniz iptal edin siparişinizi diyerek bence deposunda olmayan ürünü satan bir firma olarak üzerimde kötü bir intiba bırakmıştır. Sonuç olarak size verdiğim son siparişi de iptal ettirdim ve bir daha para kazandırmayı da düşünmüyorum. Umuyorum ki sipariş iptaliniz de kargonuz kadar hızlı değildir 2 hafta sürmez.

Melih 323 Okunma

Cevaplar

  • Melih24 Ekim 2016

    Sayın Ay Marka, tarafıma göstermemiş olduğunuz ilginizi ve herhangi bir geri dönüş gerçekleştirmediğiniz için bende sizlere teşekkür ederim.

  • Network Temsilcisi30 Eylül 2016

    Sayın MELIH DURMUŞOĞLU, Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz bilgilendirmeler üzerinden gerekli araştırmaları gerçekleştirdikten sonra size dönüş sağlayacağımı bildirmek isterim. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederim. Saygılarımla, AY Marka Mağazacılık Yağmur / Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön