12 Ocak 2016

Network Müşteriyi Hatalı Bilgilendirme!

04.11.2016 tarihinde Cevahir- Network mağazasından %50 indirimli 5 ürün aldım. Daha sonra 2 üründe %50 indirim yapılmadığını gördüm. Terziye gönderilen ürünlerimi almak için mağazaya gittiğimde durumu belirttim ve ürünlerin %30 indirimde olduğunu söylediler. Fakat aldığım ürünlerin tamamında %50 etiketi vardı ve satış danışmanı' da %50 indirimli ürünler olduğunu belirtmişti. Yanlış bilgilendirildiğimi söyleyerek aradaki farkın iadesini talep ettiğimde, mağaza müdürünün talimatıyla yardımcı olamayacaklarını belirttiler. Bu durumun tüketici haklarına aykırı olduğunu belirttiğimde de ukalaca istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz dediler. Böyle büyük bir markaya bu davranışı yakıştıramadım.

Leman 127 Okunma

Cevaplar

 • Leman10 Ocak 2017

  Sanırım şikayet politikanız müşteriye dönüş yapmayarak bezdirmek. Bu kadar problemli bir şirket olduğunuzu bilseydim, o gün yasal yollarla hakkımı aramak için başvururdum.

 • Leman05 Ekim 2016

  Ne zaman geri dönüş yapmayı planlıyorsunuz? Bu kadar süre bekletmenizin mantıklı bir açıklaması var mıdır?

 • Leman06 Nisan 2016

  Ne zaman geri dönüş yapmayı planlıyorsunuz ay Marka Mağazacılık & Müşteri İlişkileri? Gerçekten ciddi anlamda hayal kırıklığına uğrattınız. Bu kadar berbat bir sistem olamaz. Size yazılmış bir şikayeti bile ciddiye alıp, ilgilenmekten uzaksınız.

 • Leman15 Ocak 2016

  05.01.2016 tarihinde terziye gönderilen ürünlerimi almak için Cevahir-Network mağazasına gittiğimde, etikette yer alan indirim tutarındaki hataya rağmen mağaza çalışanları saygısızca bir tutum sergilemişlerdir. Bir de, terziden gelen ürünlerimin üzerindeki alarmları çıkarmayı unutarak beni onca bir müşterinin içerisinde zor duruma sokmuşlardır. Sanki ürünleri çalmış gibi kapıdan geri dönmek ve alarmları çıkarttırmak zorunda kaldım. Cevahir-Network beni hayal kırıklığına uğrattı. Satış yapmayı sadece müşterinin parasını almak olarak görüyorlar. Müşteriyi ürünlerin fiyatları hakkında yanlış bilgilendir, saygısızlık yap, alarmları unut ve hırsız konumuna düşür. Bunun adı müşteri deneyimi değil.

 • Network Temsilcisi12 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz; Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz bilgilendirmeler üzerinden gerekli araştırmaları gerçekleştirdikten sonra sizlere geri dönüş sağlayacağımızı bildirmek isteriz. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön