20 Şubat 2013 #1644394

Network Kullanım Hatası Olduğunu İddia Etti!

Ankara'daki bir Network mağazasından limited edition bir gömlek satın aldım. Bu gömlekler Network'un diğer gömleklerine göre daha pahalı olan ve daha kaliteli olması beklenen ürünler. Gömleğin üstünde yazan yıkama talimatlarına göre ilk defa yıkadığımda gömleğin üstünde beyaz beyaz dalgalanma şeklinde renk atmaları farkettim ve gömlek tamamen kullanılamaz hale geldi. Hala taksitini ödüyorum.


Ürün inceleme departmanına gönderildiğinde ise aldığım cevap kullanım hatası. Müşteri hizmetleri berbat.

Yasin 81 Okunma

Cevaplar

  • Yasin25 Aralık 2013

    2. defa incelenmek üzere gönderdiğim gömlekle ilgili olumlu yanıt aldım. Üründen kaynaklı bir hata olduğu tarafıma iletildi ve bana bir hediye çeki verildi. Bunun için çok teşekkür ediyorum. Yukarıdaki olay yaşanmadan önce İstanbul Capitol mağazından almış olduğum aynı tür limited edition bir gömlekte yine aynı sorunu yaşadım (Gömleğin üstünde yazan yıkama talimatlarına göre kuru temizlemeye verdikten sonra beyaz beyaz dalgalanma şeklinde renk atmaları farkettim ve gömlek tamamen kullanılamaz hale geldi). Gömleği incelenmek üzere gönderdim fakat yine tarafınızdan iki ay sonra kullanım hatası olduğuna dair olumsuz bir yanıt alıyorum (hatta sizden yanıt alamadım, kendim sizi aradım ve inceleme sonucunu o şekilde öğrendim). Bugün itibariyle Capitol Mağazanızdan gömleği tarafınıza tekrardan incelenmek üzere gönderdim. Umarım sizden bu kez olumlu bir geri dönüş alırım. Sizden bir kez daha bu tür bir gömlek kesinlikle almayacağım. Network gibi bir firma ile böyle sorunları yaşadığım için hem kendi harcağım vakte hem de sizin adınıza üzülüyorum.

  • Network Temsilcisi01 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Şikayetvar.com adresi üzerinden göndermiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili sizlere yardımcı olmak isteriz. Sistem üzerinden yapmış olduğumuz araştırmalar doğrultusunda kalite kontrol birimimiz tarafından ilk inceleme sonucunda kabul edilmeyen ürününüz,24.02.2013 tarihinde 2. defa incelenmek üzere gönderimi yapılmış olduğu tespit etmiş bulunmaktayız. 2. defa incelenmek üzere gönderilmiş ,ürününüz henüz incelemede ilgili birimimize ürününüzde yaşamış olduğunuz şikayetleriniz ve inceleme sürecimizin hızlandırılması ile ilgili bilgilendirmelerin yapıldığını iletmek isteriz. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön