20 Nisan 2015

Network İstediğim Ürünü Denettirmemeleri

Nautilus AVM'deki mağazanızda ata yaka gömlek denemek istedim ama ürünü almaya karar vermeden denememe izin vermediler. Bana başka bir gömleği giydirip böyle karar vermemi istiyorlar.


Bu şekilde olmayacağını ısrarla söylememe rağmen hiçbir şekilde ikna olmadılar ayrıca aynı gömleklerin denenmiş olanlarını yan tarafta katlayacak kadarda ilgisizlerdi. Müşteri ayırımı yaptığınızı bu kadar belli etmeyin.

Suat 282 Okunma

Cevaplar

  • Network Temsilcisi28 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz; Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz merkez müşteri ilişkileri ile yaşadığınız , üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Markamızda çalışan personellerimiz ,İnsan kaynakları departman yöneticilerimizin yaptığı titiz seçimler neticesinde oluşmaktadır.Söz konusu ekiplerimize de periyodik zaman dilimlerinde özel eğitimler verilmektedir.Ancak zaman zaman söz konusu bu tür üzücü durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Nautılus mağaza personellerimizin tarafınıza yaşatığı sıkıntılar için tekrar tekrar özürlerimi sunarız. Konu ile ilgili yaşadığınız bu durumu mağazalar koordinatörlerimiz ile paylaşıldığını gereğinin yapılacağını bilmenizi isteriz. Değerli zamanınızı ayırıp söz konusu yaşadığınız şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için ayrıca tarafınıza teşekkür ederiz. Saygılarımızla, AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön