11 Eylül 2014

Network İpek Bluzun Tadilat Sorunu

4-5 yıl önce aldığım ipek bluzun alt kısmındaki lastikler zamanla aşındı. Alt taraftaki lastikler aşındığından bluzu kullanma şansım yok. Gittiğim bütün terziler ve Network mağazasının terzisi kendilerinin yapacağı her işlemin bluzun orijinalinin bozacağını söyleyerek beni Network'te yönlendirdiler. Bu açıklama ile bluz Network'e gitti ve tadilat yapamayacaklarını belirten mektup aldım.


4-5 yıl önce satın aldığım bir bluzu iade etme talebim yok, tek istediğim lastik kısmı bozulan bluzun orjinalinin bozulmadan tadilatı, gerekirse bedel de ödeyebilirim yeter ki düzgün olsun ama ne yazık ki Network'ten hiç bir yardım alamıyorum.

Nuran 1.500 Okunma

Cevaplar

  • Network Temsilcisi17 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz; Tarafımıza şikayetvar.com internet üzerinden iletmiş olduğunuz mailiniz ile ilgili bilgilendirme aktarmak isteriz. Ürünlerinizin tadilat süreci 2 yıl olduğunu 2 yıl'ı aşkı sürelerde firma bünyesinde tadilat ile ilgili yardımcı olamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön