18 Eylül 2014

Network İade Alırız Sözüne Rağmen İadeyi Kabul Etmedi

Network Teşvikiye Mağazasından Haziran ayında bir kot pantolon aldım. Dar gelen pantolon için mağaza görevlisi Bey, likralı kumaş açılır bir kere giyerseniz darlık sorunu kalmaz dedi. Daha önce aynı şeyin başıma geldiğini söyledim. Görevli, pantolonda rahatlama olmazsa geri alacaklarını iletince, giyemezsem geri getiririm diyerek satın aldım. Pantolonun boyunda tadilat yapıldı.

Ertesi gün giydiğim pantolonda bir rahatlama olmayınca tüm gün rahatsız bir şekilde giydiğim pantolonu mağazaya getirdim. 3 kez incelemeye gönderilen pantolonda bir hata bulunmadı. Pantolonda defo bulunmadığını bildiğimi beni yanlış yönlendirdiklerini söyledim ama iadesi gerçekleşmedi. Pantolonu da parasını bıraktım.

Memet 326 Okunma

Cevaplar

  • Network Temsilcisi10 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz mailiniz ile ilgili yapmış olduğumuz araştırmalar doğrultsunda, Ürünlerin kumaş ve üretim kaynaklı hatası olmadığı taktirde değişim veya iadesi yapılamadığını üzülerek bildirmek durumundayız. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

  • Memet26 Eylül 2014

    Şikayetim ile ilgili bir çözüm üretilmemiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön