06 Haziran 2016 #5654434

Network Hediye Çekini Kullanamıyorum!

24 Mayıs 2016 tarihinde Zorlu Center Network mağazasından 1000 TL üzeri alışveriş yaptım. 250 TL hediye çeki ve 50 TL Hopi puan yüklediler. Satış temsilcisi 31 mayıs tarihine kadar 50 TL Hopi puanı 100 TL olarak kullanabileceğim bilgisini verdi. Ancak 250 TL hediye çeki için bir zaman sınırlaması konusunda bilgi verilmedi. 05 Haziran 2016 pazar günü alışveriş yapmak üzere Akasya AVM'deki Network mağazasına gittim.


Ödeme esnasında hediye çekimi de kullanmak istediğimde tarihinin 5 gün geçtiğini çek'i kullanamayacağımı söylediler. Daha önce Network'ten yaptığım alışverişlerde hediye çek'lerinde zaman sınırlaması olmadığı ve görevli personel tarafından kullanım süresi ile ilgili olarak ikaz edilmediğim için hediye çekini kontrol etme gereği duymadım. Halihazırda 250 TL'lik çek'imi kullanamıyorum. Konu ile ilgili mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Bahadır 195 Okunma

Cevaplar

  • Network Temsilcisi06 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz; Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz bilgilendirmeler üzerinden gerekli araştırmaları gerçekleştirdikten sonra size dönüş sağlayacağımızı bildirmek isteriz. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, AY Marka Mağazacılık Müşteri Deneyimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön