03 Ağustos 2016

Network Hediye Çeki Kullanım Süresi Dolmak Üzere!

07.07.2016 tarihinde Aqua Florya şubesinden bin TL üzeri alışveriş yaptım bu alışveriş tutarından kazandığım 250 TL hediye çekini de yine aynı gün alışveriş sırasında mağazada kullandım. Hediye çekini hangi üründe kullandığıma dahi dikkat etmemiştim. Daha sonra ürünlerden bir elbiseyi beğenmeyip değişim yapmaya karar verdim. 29.07.2016 tarihinde Aqua Florya mağazasında değişim yapmak istediğim ürünün bu mağazada olmaması üzerine ürünü iade alıp elime bir çek tutuşturdular.


10 gün içerisinde ve sadece 2016 yaz ürünlerinde kullanabileceğimi herhangi bir Network mağazasından alış veriş yapabileceğimi söylediler. 31.07.2016 tarihinde Moi AVM'de kasada bu çek kullanılamaz dediler. Müşteri temsilcisi ile telefon görüşmesi yaptım biz sizi yarın ararız dediler aradan 4 gün geçti ben her gün arayıp soruyorum halledip arayacağız deyip kapatıyorlar ses yok. Bu arada çekin kullanım süresi dolmak üzere!

Savaş 236 Okunma

Cevaplar

  • Savaş12 Ağustos 2016

    Yuh ya ayın 12 si oldu hala bir cevap yok arıyorum merkezden cevap bekliyoruz sanki dünyanın en zor matematik problemini çözecekler hayır yerden göğe haklı olmasam vazgeçicem beni bekletirken çekin süresini de doldurdular ben bu kadar müşteriye duyarsızlık görmedim bu ne ya elimdeki üründen de oldum.

  • Savaş04 Ağustos 2016

    Telefonda da aynı şeyleri söyleyip bir daha aramıyorlar, bakıcaz

  • Network Temsilcisi03 Ağustos 2016

    Sayın Selda Y., Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz bilgilendirmeler üzerinden gerekli araştırmaları gerçekleştirdikten sonra size dönüş sağlayacağımı bildirmek isterim. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederim. Saygılarımla, AY Marka Mağazacılık Zeynep / Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön