31 Ekim 2016 #6825300

Network Çantamı Tamir Edip Mahvetti

Eylül başında aldığım sırt çantasının sapı 15 günlük kullanım neticesinde koptu ve söküldü. Ürünü almış olduğum Kanyon AVM Network şubesine geri götürerek kesinlikle tadilat istemediğimi , değişim veya iade istediğimi belirttim. gerekli notları da sisteme ve ürün inceleme formuna kaydettirdim. 21 iş günü içerisinde ürünün incelenip tarafıma bilgi verileceği söylendi , ancak tam bir ay sonra 16 Ekim 2015 tarihinde ürünün tadil edildiği , gelip teslim alabileceğim hususunda SMS gönderildi.


Mağazaya gittiğimde tadil edilen ürünün fermuar kısmında tutkal lekesi ve çantanın diğer sapında da sökülme başlangıcı olduğunu gördüm. Ürün bıraktığım halinden daha kötü bir durumdaydı. Ürünü bu şekilde kabul etmeyeceğimi ve derhal iadesini istediğimi belirtmeme rağmen, ürünü tekrar incelemeye gönderdiler ve 21 iş günü daha bekleme sürecine aldılar. Mağduriyetimi giderilmediği gibi daha da mağdur edildim.

Seray 692 Okunma

Cevaplar

  • Network Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Seray Y., Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz bilgilendirmeler üzerinden gerekli araştırmaları gerçekleştirdikten sonra size dönüş sağlayacağımı bildirmek isterim. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederim. Saygılarımla, AY Marka Mağazacılık Zeynep / Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön