19 Ekim 2015
Yorum Yap
#3979137

Network A City Mağazası Personel İlgisizliği!

14.10.2015 ACity AVM'de yer alan Fabrika - Network mağazanızı hem değişim hem sezon alışverişi içi için gittiğimde ilgisizlikten ve dağınıklıktan dolayı sadece iade çekimi almak için kasaya gittim. Kasada isminin M****** olduğunu öğrendiğim çalışan bir şey beğenmediniz mi dediğinde kendisine ortamın biraz karışık ve diğer çalışan arkadaşının ilgisiz olduğunu, beden numarası sorduğumda gömleği aldığım yeri gösterip "varsa orada vardır iyice bakın deyip" yanımdan uzaklaşmasından rahatsız olduğumu kibar bir şekilde ilettim.


M****** bey son derece agresif bir şekilde kurumsal kimliğinize yakışmayan cümleler kurdu Yıllardır bu markadan alışveriş yaparım. Böyle muamele böyle saygısız görmedim.

Hande 255 Okunma

Cevaplar

  • Network Temsilcisi19 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Yazınızda tarafımıza şikayetvar.com internet sitesi üzerinden iletmiş olduğunuz mağazamızda yaşadığınız , üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Mağaza personellerimiz ,insan kaynakları departman yöneticilerimizin yaptığı titiz seçimler neticesinde oluşmaktadır.Söz konusu ekiplerimize de periyodik zaman dilimlerinde özel eğitimler verilmektedir.Ancak zaman zaman söz konusu bu tür üzücü durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Acity Network-Fabrika mağaza personelimizin tarafınıza yaşatığı sıkıntılar için tekrar tekrar özürlerimi sunarız. Konu ile ilgili yaşadığınız bu durumu mağazalar koordinatörlerimiz ve insan kaynakları birimlerimiz ile paylaşıldığını gereğinin yapılacağını bilmenizi isteriz. Değerli zamanınızı ayırıp söz konusu yaşadığınız şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için ayrıca tarafınıza teşekkür ederiz. Saygılarımızla, AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler