08 Şubat 2014 #2282869

Network 2 Defa Giydiğim 300 TL'lik Pantalon Deforme Oldu

Yazın sonlarına doğru almış olduğum mavi renkli lycralı pantolonum birinci yıkama sonrasında kısalmış olup, giymeye devam ettim. İkinci ve üçüncü yıkama sonrası gittikçe artan dikiş yerlerindeki beyazlama sonucu giyilemez hale geldi. Sanki pantolon 3 yıldır giyiyormuşum gibi eski püskü bir hale geldi.


Bunu mağazaya iadesi için geri verdim. Geçenlerde ise inceleme sonucu tarafıma ulaştı. Sonuç şu ki: kullanıcı hatası. Böyle bir kullanıcı hatası olabilir mi? 2 yıkama sonunda giyilemez hale gelen ve 300 tl ye alınmış bir pantolon?Bu durumu kullanıcı hatası olarak kabul eden bir firma "Network" olmamalıydı. Konuyla ilgili olarak 7 Ocak 2014 tarihinde attığım maile de geri dönüş yapılmamıştır.

Muharrem 151 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem24 Mart 2014

    Yıkama talimatı haricinde herhangi bir uygulama yapılmamıştır.Bir daha Network'den alışveriş yapmayacağımı burdan bildiriyorum.

  • Network Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Ürünler Kalite Kontrol ekibi tarafından titizlikle inceleme sonucu tarafınıza bildirim geçilmektedir. Yıkama talimatları dışında gelişen işlem sonucu ile ilgili herhangi bir yöntem uygulanmamaktadır. Konuyu bilgilerinize sunar, göstermiş olduğunuz anlayış için şimdiden teşekkür ederiz. Saygılarımızla. AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön