21 Mayıs 2013

Network 1 Günde Sökülen Takım Elbisenin Değişilmemesi!

02. 05. 2013 tarihinde Viaport / Fabrika mağazasından Network Marka takım elbisesi aldık. Ürünü aldığımız 3 gün ürünün yaka ve pantolonun arka kısmında aşırı şekilde sökülmeler ve kumaş bozulmaları meydana geldi. Ürünü aldığımız mağazaya götürerek ürün hatalarını kendilerine gösterdik her zaman ki üretici fabrikaya gönderileceği söylendi.


Devamında ürünle ilgili yaka tadilat yapılacağı değişimin söz konusu olmadığı bildirdiler ben tamir değil 1 günlük ürünün değişimini talep ettim. Mağazada ürünlerini satana kadar 1000 tane masalla yardımcı oluruz diyen çalışanlar telefonda saygısızca alırken kontrol etmediğimi sorgulamasını yapıyor.


NetWork Marka Ürünler asla almam Acemi işi her şeyiniz.

Ahmet 93 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet03 Haziran 2013

    1 GÜNLÜK ÜRÜNE 2.NCİ İNCELEME BU NASIL SATIŞ BU NASIL MÜŞTERİ KORUMAKTIR. ÜRÜNÜNÜZÜ SATARKEN MAĞAZADAKİ ARADAŞLARINIZ ALICI KİŞİYE O ZAMAN BUNUDA SÖLESİNLER TÜKETİCİ MAHKEMESİNE KADAR BU OLAYI TAŞIYAÇAĞIM. DAHA ÖNCESİNDE DS DAMATTAN ALMIŞ OLDUĞUM TAKIM ELBİSEM İÇİN SİZİN GİBİ DAVRANDILAR TÜKETİCİ MAHKEMESİ GEREKLİ CVABI ÇOK GÜZEL ŞEKİLDE KENDİLERİNE VERDİ.

  • Network Temsilcisi03 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz; Şikayetar.com internet adresi üzerinden göndermiş olduğunuz bilgilendirme mailiniz ile ilgili gerekli araştırmaların yapıldığını iletmek isteriz. Ürününüz kalite kontrol birimimiz tarafından kabul edilmemiş.İlgili şikayetiniz üzerine ürünün 2. inceleme olarak göndermesi ile ilgili bilgilendirmeler aktarıldı.Mağazadaki arkadaşlarımız ürününüzü tekrar göndericekler Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla Müşteri İlişkiler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön