02 Mayıs 2016

Network Ürün İadesi ve Değişimi!

Mağazanızdan sezonda almış olduğum takım elbisenin rengi attığı için incelemeye gönderdim fakat yine daha önce de başımıza gelen şekilde "kuru temizleme dışında işlem görmüş olduğu" gerekçesi ile iade alınmadı.

Ürünün yıkama etiketindeki deliklere bile bakarak kuru temizleme yapıldığı anlaşılabilir. Kimse yaklaşık 2.000 TL verip aldığı bir takım elbiseyi kuru temizleme dışında başka bir işleme maruz bırakmaz diye düşünüyorum.

Network'ün ürünlerdeki deformasyon sonrası müşteri taleplerine ve satış sonrası hizmetine biraz daha özen göstermesi gerekir diye düşünüyorum!

Aytum 197 Okunma

Cevaplar

  • Aytum 02 Mayıs 2016

    Ben ürünü teslim almadan tekrar gönderilmesi için mağazaya gerekli talimatı verdim. Ürünün faturasının da sizin sisteminizde olduğunu düşünüyorum her aldığım ürünün faturasını saklama gibi bir alışkanlığım yok.

  • Network Temsilcisi02 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz şikayet konusu durum adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayet konusu durum ile ilgili müşteri ilişkileri birimi olarak herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Üründe yaşanan problem ile ilgili size uygun bir zamanda ürününüzü, evrakları (faturası) ile birlikte 2. inceleme için herhangi bir mağazamıza yada incelenmek üzere bırakmış olduğunuz aynı mağazaya bırakmanızı rica edeceğiz. Prosedür gereği kalite kontrol birimine gönderilen ürünlerin inceleme süresi 15 iş günü olduğunu iletmek isteriz. Ürünün incelemesi yapıldıktan sonra sonuç ile ilgili bilgilendirme mağaza sistemine bildirdiğiniz cep telefon numaranıza gelecek sms ile takip etmenizi rica ediyoruz. Ürününüzü takip etmek adına incelenmek üzere size uygun herhangi bir mağazamıza bıraktığınızda bizleri de bilgilendirmenizi rica ediyoruz. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, AY Marka Mağazacılık Müşteri Deneyimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön