Network Problemi Problem İle Çözme...

Melih D. |

18/09/2016 internet üzerinden yapmış olduğum ve muhteşem hızlı kargosu ile övünen firmanın 30/09/2016 gününe kadar hiçbir işlem yapmayıp. Bir hafta içinde 3 kere aradığımda da sistemsel problem var deyip bugün yarın kargolanır diyerek beni geçiştirmişlerdir. Sizin aldığınız dönemdeki işlemler depomuza yansımamıştır diyerek ama nedense bu işlemi kuruşu kuruşuna çeken. Biz üstüne düşmesek bize bir bilgilendirme bile yapmayan muhteşem firmadan şikayetçiyim. Son olarak bugünkü konuşmamızda kendilerine çözüm üretmelerini söylediğimde biz bir şey yapamıyoruz isterseniz iptal edin siparişinizi diyerek bence deposunda olmayan ürünü satan bir firma olarak üzerimde kötü bir intiba bırakmıştır. Sonuç olarak size verdiğim son siparişi de iptal ettirdim ve bir daha para kazandırmayı da düşünmüyorum. Umuyorum ki sipariş iptaliniz de kargonuz kadar hızlı değildir 2 hafta sürmez.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melih D.
  24 Ekim
  15:04

  Sayın Ay Marka,
  tarafıma göstermemiş olduğunuz ilginizi ve herhangi bir geri dönüş gerçekleştirmediğiniz için bende sizlere teşekkür ederim.

 • 30 Eylül
  12:55

  Sayın MELIH DURMUŞOĞLU,

  Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz bilgilendirmeler üzerinden gerekli araştırmaları gerçekleştirdikten sonra size dönüş sağlayacağımı bildirmek isterim.

  Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederim.

  Saygılarımla,

  AY Marka Mağazacılık
  Yağmur / Müşteri Deneyimi Ekibi