24 Ocak 2014

Network Personeli Kaba Davranıyor.

Mersin forum Network mağazanızda 22.01.2014 öğleden sonra kardeşimle takım elbise almak için mağazanıza girdim. Ürünlere bakarken çalışan kısa boylu bayan satış elemanından yardım istedim, istemez olsaydım. Keşke beni dövseydi daha iyiydi. Kasada sanırım bir tartışma içerisindeydi. Bende o esnada soru sorunca bana bu üründen yok, sertçe söyledi.

Neyse ki bir beyefendi gelip bizimle çok iyi şekilde ilgilendi ve takım elbise ayakkabı kemer gömleğimi alıp çıktım. Hatta sipariş bile istedim ama o tarz bayanların sizin gibi kurumsal bir firmada bu şekilde davranması yanlış. Gerekli önlemlerinizi almanızı istiyorum.

Alp 70 Okunma

Cevaplar

  • Network Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz mağazamızda yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz.Mağazalarımızda gerek satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilcek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Mağaza satış ekiplerimiz ,İnsan kaynakları departman yöneticilerimizin yaptığı titiz seçimler neticesinde oluşmaktadır.Söz konusu ekiplerimize de periyodik zaman dilimlerinde özel eğitimler verilmektedir.Ancak zaman zaman söz konusu bu tür üzücü durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Mağaza personellerimizin tarafınıza yaşattığı sıkıntılar için tekrar tekrar özürlerimi sunarız.Konu ile ilgili yaşadığınız bu durumu mağazalar koordinatörümüz ile paylaşıldığını gereğinin yapılacağını bilmenizi isteriz. Değerli zamanınızı ayırıp söz konusu mağazamız ile ilgili yaşadığınız şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için ayrıca tarafınıza teşekkür ederiz. AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön