27 Ocak 2014

Network Personeli Çok Kaba Davrandı.

Network ' gittim beğendiğim trençkotun indirim oranı ne oldu uygun bedeni var mı diye soracaktım etrafıma bayağı bir bakındım ki hiçbir satış temsilcisinin umrunda değilim. Kabinlerin orada 3 satış temsilci 1 müşteri bayanla ilgileniyor bayan 3'ünede soruyor bu mu güzel durmuş şu mu diye. Arada gülüşmeler neyse dedim benimle ilgilenen yok mu bir fiyat soracaktım dedim aralarından küt saçlı zayıf bir satış temsilcisi kız sanki ben müşteri değil arkadaşıymışım gibi tavırla, müşteri ile ilgileniyoruz diye cevap verdi! Çok sinirlendim ben müşteri değilmiyim dedim üstüne yine laubalice cevaplar verirken müdürü çağırdım müdürde yokmuş o sırada. Yani şok oldum Network satış danışmanlarını özenle seçmeli.

İpek 93 Okunma

Cevaplar

  • İpek10 Mayıs 2014

    asla adım atmayacağım mağaza

  • Network Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz mağazamızda yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz.Mağazalarımızda gerek satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilcek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Mağaza satış ekiplerimiz ,İnsan kaynakları departman yöneticilerimizin yaptığı titiz seçimler neticesinde oluşmaktadır.Söz konusu ekiplerimize de periyodik zaman dilimlerinde özel eğitimler verilmektedir.Ancak zaman zaman söz konusu bu tür üzücü durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Mağaza personellerimizin tarafınıza yaşattığı sıkıntılar için tekrar tekrar özürlerimi sunarız.Konu ile ilgili yaşadığınız bu durumu mağazalar koordinatörümüz ile paylaşıldığını gereğinin yapılacağını bilmenizi isteriz. Değerli zamanınızı ayırıp söz konusu mağazamız ile ilgili yaşadığınız şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için ayrıca tarafınıza teşekkür ederiz. AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

  • İpek29 Ocak 2014

    bakırköydeki bayanlara özel network mağazası avm içinde yer alan mağaza giriş kattaki. bir daha asla uğramayacağım mağaza!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön