04 Mart 2015

Network Para İade Talebim Reddedildi!

26.02.2015 tarihinde Forum Marmara Ay Mağazacılık şubelerinden olan mağazadan satın almış olduğum iki ürünü 28.02.2015 tarihinde iade etmek üzere aynı mağazaya götürdüğümde bana ürün giyilmiş varsa ayıbı bir form açıp yollayabiliriz ancak mağaza olarak biz iade alamayız dendi.

Bende kendilerine ben bu ürünü iki gün önce mağazanızda giydim ve tabi ki de giymeliyim ki isteyip istemeyeceğimi karar vereyim dedim. Ancak satış sorumlusu personel ben ürünü kullanmışım tavrı takınarak ürün inceleme formu açıp ürünleri benden aldı. Tüketici kanunlarının bana vermiş olduğu haklar doğrultusundaki iade hakkım firma ve yetkili personellerce hiçe sayılmıştır. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Çağdaş 1.364 Okunma

Cevaplar

  • Network Temsilcisi04 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz; Tarafımıza şikayetvar.com internet sitesi üzerinden iletmiş olduğunuz mailiniz ile ilgili sizleri bilgilendirmek isteriz. Ürünlerin iade ve değişim süreci kullanılmamış tadilat yapılmamış olması gerekmektedir. Ürün kullanıldıysa mağaza personelimiz iletmiş olduğu gibi incelenmek üzere kalite kontrol birimine gönderilmesi gerekmektedir. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön