18 Ağustos 2014

Network Pantolon Renk Attı.

Fabrika Network mağazasından almış olduğum pantolon renk attı ve kullanma talimatına uygun bir şekilde yıkandı. Mağazaya teslim ettim fakat ürün incelemesi yapıldı hata kullanıcı hatası olarak geri bildirim yapıldı. Ben ilk defa Fabrika Network mağazasından giysi almıyorum o kadar giysi aldım, neden diğerlerinden şikayetçi olmadım, çünkü böyle bir sorun yaşamadım.

1 seneden fazladır giydiğim elbiseler var bir şey olmadı. Bu ürün tamamen üretim hatası. Bu sorun ile ilgilenmezlerse bir daha bu firmadan alışveriş yapmayacağım ve alan herkesi de uyaracağım . Böyle bir şey olamaz bir dünya para veriyoruz. Paramızla rezil oluyoruz, ayıptır nerede kaldı sizin marka değeriniz, nerede kaldı sizin kalite politikanız?

İzzet 1.587 Okunma

Cevaplar

  • İzzet22 Ağustos 2014

    bu konuda fabrika network firmasının yardımcı olacağına inanıyorum. ilginize teşekkürlerimi sunarım.

  • İzzet22 Ağustos 2014

    maltepe carrefour fabrika network mağzası

  • Network Temsilcisi22 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz; Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden bildirmiş olduğunuz yazılı bilgilendirmeniz ile ilgili sizlere yardımcı olmamız adına ürünü incelenmek üzere bırakmış olduğunuz mağaza adını rica ediyoruz. Ürününüz ile ilgili gerekli görüşmeleri sağladıktan sonra konu ile ilgili tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön