Network Pantolon Değişimi Yapılmadı.

Ramazan B. |

Ay Antalya Cadde autlet mağazasından keten pantolon aldım giymeden yıkadım ve bir bölgede renk atması oldu. Garantiye gönderdiler ve sonuç değişim yapılmıyor dendi. İlk yıkamada 3 gün içinde de geri getirdiğim pantolona kullanıcı hatası dendi. Kurumsal bir firma bir pantolon değişimini yapamıyorsa oraya bir daha uğranmaz.

Etiketler :

Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ağustos
  17:22

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

  Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz şikayet konusu durum adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayet konusu durum ile ilgili müşteri ilişkileri birimi olarak herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız.

  Üründe yaşanan problem ile ilgili size uygun bir zamanda ürününüzü, evrakları (faturası) ile birlikte 2. inceleme için herhangi bir mağazamıza yada incelenmek üzere bırakmış olduğunuz aynı mağazaya bırakmanızı rica edeceğiz.

  Prosedür gereği kalite kontrol birimine gönderilen ürünlerin inceleme süresi 15 iş günü olduğunu iletmek isteriz. Ürünün incelemesi yapıldıktan sonra sonuç ile ilgili bilgilendirme mağaza sistemine bildirdiğiniz cep telefon numaranıza gelecek sms ile takip etmenizi rica ediyoruz.

  Ürününüzü takip etmek adına incelenmek üzere size uygun herhangi bir mağazamıza bıraktığınızda bizleride bilgilendirmenizi rica ediyoruz.

  Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri İlişkileri