Network Müşteriyi Hatalı Bilgilendirme!

Leman Y. |

04.11.2016 tarihinde Cevahir- Network mağazasından %50 indirimli 5 ürün aldım. Daha sonra 2 üründe %50 indirim yapılmadığını gördüm. Terziye gönderilen ürünlerimi almak için mağazaya gittiğimde durumu belirttim ve ürünlerin %30 indirimde olduğunu söylediler. Fakat aldığım ürünlerin tamamında %50 etiketi vardı ve satış danışmanı' da %50 indirimli ürünler olduğunu belirtmişti. Yanlış bilgilendirildiğimi söyleyerek aradaki farkın iadesini talep ettiğimde, mağaza müdürünün talimatıyla yardımcı olamayacaklarını belirttiler. Bu durumun tüketici haklarına aykırı olduğunu belirttiğimde de ukalaca istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz dediler. Böyle büyük bir markaya bu davranışı yakıştıramadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Leman Y.
  10 Ocak
  10:51

  Sanırım şikayet politikanız müşteriye dönüş yapmayarak bezdirmek. Bu kadar problemli bir şirket olduğunuzu bilseydim, o gün yasal yollarla hakkımı aramak için başvururdum.

 • Leman Y.
  05 Ekim
  17:24

  Ne zaman geri dönüş yapmayı planlıyorsunuz? Bu kadar süre bekletmenizin mantıklı bir açıklaması var mıdır?

 • Leman Y.
  06 Nisan
  16:09

  Ne zaman geri dönüş yapmayı planlıyorsunuz ay Marka Mağazacılık & Müşteri İlişkileri?

  Gerçekten ciddi anlamda hayal kırıklığına uğrattınız. Bu kadar berbat bir sistem olamaz. Size yazılmış bir şikayeti bile ciddiye alıp, ilgilenmekten uzaksınız.

 • Leman Y.
  15 Ocak
  12:23

  05.01.2016 tarihinde terziye gönderilen ürünlerimi almak için Cevahir-Network mağazasına gittiğimde, etikette yer alan indirim tutarındaki hataya rağmen mağaza çalışanları saygısızca bir tutum sergilemişlerdir. Bir de, terziden gelen ürünlerimin üzerindeki alarmları çıkarmayı unutarak beni onca bir müşterinin içerisinde zor duruma sokmuşlardır. Sanki ürünleri çalmış gibi kapıdan geri dönmek ve alarmları çıkarttırmak zorunda kaldım. Cevahir-Network beni hayal kırıklığına uğrattı. Satış yapmayı sadece müşterinin parasını almak olarak görüyorlar. Müşteriyi ürünlerin fiyatları hakkında yanlış bilgilendir, saygısızlık yap, alarmları unut ve hırsız konumuna düşür. Bunun adı müşteri deneyimi değil.

 • 12 Ocak
  16:01

  Değerli Müşterimiz;

  Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz bilgilendirmeler üzerinden gerekli araştırmaları gerçekleştirdikten sonra sizlere geri dönüş sağlayacağımızı bildirmek isteriz.

  Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri İlişkileri