16 Aralık 2014

Network Müşteri Temsilcilerine Ulaşılamıyor!

Ay marka mağazacılığa ait olan internet sitesinden yaptığım alışverişle ilgili sipariş konusunda işlem yapmak için defalarca müşteri hizmetlerini ve de kurumsal numaralarını ayrı ayrı aradım. Bütün çabalarıma rağmen herhangi bir insan ile konuşamadım. Otomatik cevap aradığınız kişi cevap vermiyor diyor sonrasında ise telefon yüzünüze kapanıyor. Tüm arama kayıtlarım telefonumda mevcut. Firma istediği takdirde mail ile gönderebilirim. Ayrıca kendilerine mail yoluyla da ulaşmaya çalıştım. Yıllardır internetten alışveriş yapıyorum, en küçük çaplı firmaların dahi bu kadar kötü bir müşteri hizmetleri yok! Network gibi bir markaya asla ama asla yakışmıyor.

Efe 1.312 Okunma

Cevaplar

  • Efe20 Aralık 2014

    bu aksaklığın üzerine bir de yalan beyan mı ??? network ya da ay marka mağazacılık tarafından kesinlikle konu ile ilgili aranmadım !!! aksine yine binbir zahmetle ben onlara ulaştım . ürün teslimi hakkında adres değişikliği için ulaşmaya çalışıyorken bu kadar sinir bozucu bir sürecin akabinde ürünlerimi iptal ettirdim !! ben network ü daha profesyonel sanıyordum ! morhipo ve boyner holding bünyesinde yer aldığı için yanılmışım !

  • Network Temsilcisi19 Aralık 2014

    Merhaba; Tüketicimizin şikayeti,tarafımıza iletilmesi sonucu konu hakkında bilgilendirilmiş,şikayet cevaplanmıştır. AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön