Network Kendi Hatasına Rağmen Müşteriye Bağıran Çalışan.

Levent D. |

Optımum İstanbul'da ay marka mağazacılık (Network) dan iç çamaşır aldım ve bana yüzde yüz pamuk dediler. Eve gittiğimizde maalesef bizi kandırdıklarını anladık. İade için gittiğim de iadesinin olmadığını ve iadesinin söz konusu olamayacağını söylediler. Moral ve psikolojimi- adı h**hanım da galiba -çok bozdu ve bağıra çağıra zorla kabul etti. Bir de kaba, böyle bir işlem bir daha yapamayacaksınız diye de konuştu. Sizin hatanızdan bir müşteriyi nasıl böyle mağdur edebiliyorsunuz?

Etiketler :

Bayi Personel Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Levent D.
  29 Nisan
  13:56

  bir hafta olmasına rağmen arayıp durum ile ilgili bilgi ve çözüm sunan yok. bu firmalar birde markayız diye geçiniyorlar ,yazık çok yazık.

 • 28 Nisan
  14:20

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

  Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz mağazamızda yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz.Mağazalarımızda gerek satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilcek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır.

  Mağaza satış ekiplerimiz ,İnsan kaynakları departman yöneticilerimizin yaptığı titiz seçimler neticesinde oluşmaktadır.Söz konusu ekiplerimize de periyodik zaman dilimlerinde özel eğitimler verilmektedir.Ancak zaman zaman söz konusu bu tür üzücü durumlarla karşılaşabilmekteyiz.

  Mağaza personellerimizin tarafınıza yaşattığı sıkıntılar için tekrar tekrar özürlerimi sunarız.Konu ile ilgili yaşadığınız bu durumu mağazalar koordinatörümüz ile paylaşıldığını gereğinin yapılacağını bilmenizi isteriz.

  Değerli zamanınızı ayırıp söz konusu mağazamız ile ilgili yaşadığınız şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için ayrıca tarafınıza teşekkür ederiz.


  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri İlişkileri