Network Kalitesiz Ürüne Yüksek Etiket Fiyatı.

Esin A. |

Mesleğim gereği bulunduğum ortamlarda üzerimde şık duracak kıyafetleri tercih ediyorum. Bu konuda bir çok firmadan da alışveriş yapıyorum. Ancak son alışverişimi Network firmasından 1000 TL alışverişe 500 TL hediye kuponu kampanyası ile yaptım. Normalde de Network'ün fiyat etiketlerinin yüksekliği aşikar.

Toplamda %33 bir indirime denk geldiği için yaptığım bu alışverişte 1500 TL değerinde olduğu iddia edilen ürünler aldım. Satın aldığım iki pantolonun ilk kullanımdan sonra arka ceplerindeki iplerin atması ve diğerinin bacak kısımlarındaki potluk ile ilgili şikayetlerimi, paranın karşılığını vermeyen marka.

Etiketler :

Fiyat Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Kasım
  15:21

  Değerli Müşterimiz;

  Ürününüz firma bünyemizde yapılan incelemelerde kabul edilmiş olduğunu bildirmek isteriz.

  Size uygun bir zamanda mağazamıza uğramanızı rica ediyoruz.

  Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri İlişkileri

 • Esin A.
  14 Kasım
  13:04

  cepa Alışveriş merkezinizde bulunan mağazanıza 13.11.2015 tarihinde ürün teslim edilmiş ve para iadesi talep edilmiştir. Bilginize.

 • 13 Kasım
  17:34

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

  Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz şikayet konusu durum adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayet konusu durum ile ilgili müşteri ilişkileri birimi olarak herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız.

  Üründe yaşanan problem ile ilgili size uygun bir zamanda ürününüzü, evrakları (faturası) ile birlikte inceleme için herhangi bir mağazamıza yada incelenmek üzere bırakmış olduğunuz aynı mağazaya bırakmanızı rica edeceğiz.

  Prosedür gereği kalite kontrol birimine gönderilen ürünlerin inceleme süresi 15 iş günü olduğunu iletmek isteriz. Ürünün incelemesi yapıldıktan sonra sonuç ile ilgili bilgilendirme mağaza sistemine bildirdiğiniz cep telefon numaranıza gelecek sms ile takip etmenizi rica ediyoruz.

  Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri İlişkileri