11 Ocak 2016

Network Kaba Mağaza Müdürü.

Değişimi kabul edilen kusurlu 2 ürünün değişimi veya iadesi için gittiğim Nata Vega Network mağazasında, eşim yanımdayken mağaza müdürü M. Ö.'nün lakayıt tavrına ve neredeyse üstüme yürümesine maruz kaldım.

Sadece satarken mi kibar olunur? Satılan üründe defo çıkması müşterinin hatası mıdır? Mağaza müdürlerinin görevi müşteriye bağırarak mağazadan kovmak mıdır yoksa müşteriye yardımcı olmak mıdır?

Network iyi bir marka, ama Nata Vega'da yanında bir de mağaza müdürünün lakayıt ve saldırgan tavrını veriyorlar.

Gökmen 136 Okunma

Cevaplar

  • Network Temsilcisi11 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetvar.com üzerinden yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz mağazamızda yaşadığınız , üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Mağaza personellerimiz ,insan kaynakları departman yöneticilerimizin yaptığı titiz seçimler neticesinde oluşmaktadır.Söz konusu ekiplerimize de periyodik zaman dilimlerinde özel eğitimler verilmektedir.Ancak zaman zaman söz konusu bu tür üzücü durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Ankara Nata Vega Outlet mağaza personelimizin tarafınıza yaşatığı sıkıntılar için tekrar tekrar özürlerimi sunarız. Konu ile ilgili yaşadığınız bu durumu mağazalar koordinatörlerimiz ve insan kaynakları birimlerimiz ile paylaşıldığını gereğinin yapılacağını bilmenizi isteriz. Değerli zamanınızı ayırıp söz konusu yaşadığınız şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için ayrıca tarafınıza teşekkür ederiz. Saygılarımızla, AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön