Network İndirim Oranları İlan Edilenden Farklı!

Muhsin Cem K. |

03-Eylül-2015 akşamı Gordion mağazanızın vitrinindeki %50+30 indirimini okuyup içeri girdim. Belirtilen indirimin etiketi olan bölümden belirtildiği gibi 2 ürün aldım. Kasaya gelince ürünün birinde % 20 indirim yapıldığını gördüm. Kasiyeri uyardım. Bu grupta % 30 indirim var dedi fakat ürün % 50 ilk grupta duruyordu ve okunabilecek bir alanda % 30 diye bir uyarı yoktu. Sonrasında ürünü tekrar okuttu ve bu grubun ürününün % 20'ye düşmüş olduğunu fark etti. Böyle olmuş dedi. Bu şartların belirtilen ilana uymadığını söyledim. Hiç ilgilenmedi. Alışveriş edemeden çıktım. Anlattığım olayın tüketici haklarına uymadığını düşünüyorum. Mağazanın ve çalışanlarının gerekli açıklamayı yapmasını rica ederim.

Etiketler :

Kampanya-Taksit Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhsin Cem K.
  12 Kasım
  22:23

  İlgisizsiniz.

 • Muhsin Cem K.
  11 Eylül
  12:20

  Değerli yetkililer,
  gerçekten çok ilginç bir firmasınız.
  1-Öncelikle belirtilen ürünleri başka bir şubenizden % 30+30 indirimle satın aldım.
  2-Ben sadece hakkım olanı istedim ve aldım. Sizin tarafıma üzülerek belirtmek zorunda olduğunuz yardıma ihtiyacımdan değil, her şeyin kuralına göre doğru bir şekilde yapılması amacıyla bildirimde bulunmuştum.
  Ancak gördüğüm kadarıyla şubeleriniz ve sizler arasında bir koordinasyona ihtiyaç var. Saygılarımla

 • 11 Eylül
  11:50

  Değerli Müşterimiz;

  Tarafımıza şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz şikayet konusu durum adına gerekli araştırmaların yapılmış olduğunu bildirmek isteriz.

  İstemiş olduğunuz touch denim gruplarında indirimimiz %20+30 şeklindedir.kasa noktalarımızda ve kapı giriş görselinde touch ürünlerinde %30+%30 olduğu belirtilmektedir. ürünler %50 ,%30 olarak ayrılmamış olup cinsleme (pantolon ,ceket) şeklinde sergilenmektedir.

  Konu ile ilgili sizlere detayları bu şekilde bildirmek isteriz.

  Tarafınıza yardımcı olamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri

  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri İlişkileri

 • Muhsin Cem K.
  07 Eylül
  16:35

  Halen bir cevap verilmedi

 • 04 Eylül
  11:31

  Değerli Müşterimiz;

  Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz bilgilendirmeler üzerinden gerekli araştırmaları gerçekleştirdikten sonra sizlere geri dönüş sağlayacağımızı bildirmek isteriz.

  Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri İlişkileri