Network İnceleme Departmanı!

Hüseyin Ö. |

Networkten aldığım takımlarından birini incelemeye gönderdim red yanıtı geldi red olmasının sebebi ise kuru temizleme olması gerekirken yıkamışım. tamamen fiyasko ürünü her seferinde kuru tem. yaptım etiketine bakmış olsalardı etiketin delik deşik olduğunu görecekler.

Kuru temizleme fişleri yüzünden inceleme departmanı ürünü incelemiyor. direkt red yanıtı verip ürünü gönderiyor tebrikler Network harikasınız . insan bir bakar öle inceler gözleriniz açık incelemiş olsaydınız daha rahat hata bulurdunuz....

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Kasım
  11:46

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayet konusu durum ile ilgili gerekli araştırmaları yapılmıştır.

  Ürün inceleme sonuçları ile ilgili kalite kontrol birimimizin aldığı kararlar doğrultusunda bilgilendirme yapılmaktadır.

  Ürün değişimi ile ilgili sizlere yardımcı olamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız.Dilerseniz ürünlerinizin 2. inceleme yapılması size yakın olan Network markalı mağazamıza bırakmanızı rica ediyoruz.

  Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri

 • Hüseyin Ö.
  10 Haziran
  09:55

  Network ten bir jeans pantolon aldım ilk yıkamamda pantolonda ciddi oranda renk atması oluştu ve pantolon her yerinde deformasyonlar oldu. pantolon üstün inceleme departmanı tarafından red edildi kullanıcı ve yıkama hatası olduğu belirtildi. tekrar söylüyorum bu konu bilinçli bir inceleme departmanı yok tamamen sallama bir tarzda üstün körü işler yapılıyor. hatta incelediklerini dahi sanmıyorum...harikasın network...