Network Hediye Çekini Kullandırmamak İçin Müşteriyi Oyalıyor!

Nurettin Ç. |

Network internet mağazacılığı üzerinden almış olduğum pantolonun boyu kısa geldiği için Nata Vega mağazasına iade ettim ve ürün karşılığı hediye çeki aldım. Burada aldığım çekinin üzerinde bulunan numara ile alışveriş yapabileceğimi söylediler. Aradan geçen zaman içerisinde, hediye çeki üzerindeki numaralar silindiği için müşteri hizmetlerinden hediye çekinin numarasını öğrendim ve alışveriş yapmak üzere 365 AVM Network mağazasına gittim.

Burada müşteri hizmetlerinden aldığım kupon no... ile alışverişi gerçekleştirebileceğimi fakat almak istediğim ürünün bedeninin bulunmadığını ilgili ürünün Taurus mağazasında bulunduğunu ilettiler. Taurus mağazasına ürünü almak için gittiğimde sadece numara ile ürünü vermediler. Müşteri hizmetleri de araya girmesine rağmen mağaza geri adım atmadı. Network gibi saygın ve kurumsal bir firmaya karşılaştığım bu ciddiyetsizlik hiç yakışmıyor.

Etiketler :

Parapuan-Hediye Kuponu Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ağustos
  11:23

  Sayın Nurettin ÇINAR,

  Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz bilgilendirmeler üzerinden gerekli araştırmaları gerçekleştirdikten sonra size dönüş sağlayacağımı bildirmek isterim.

  Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederim.

  Saygılarımla,

  AY Marka Mağazacılık
  Zeynep / Müşteri Deneyimi Ekibi