Network Hatalı Ürün İadesi.

Toygan M. |

Gordion AVM Network'ten başka bir üründe indirim almak için aldığım kravatı ilk giyimden sonra dikiş atması sebebiyle yapılsın diye verdim. Düzgün bakmadan İstanbul'a ileteceklerini söylediler. Cevap olarak da bana sormamalarına rağmen ürüne kuru temizleme dışında işlem yapıldığı için hatanın bende olduğunu söyleyen mektup verip ürünü iade ettiler. Aynı diyorum çünkü kağıtta kalite departmanımızın kontrolü sonrası demelerine rağmen kravatı açmamışlar bile. Yani kravat aynı verdiğim şekilde bağlı olarak iade edildi. Tadilat yapalım bile denmeyip biz bir şey yapamıyoruz diyip iade ettiler. Bana sormadan suçu bana attıkları için, ürünü verirken de alırken de hiç ilgilenmedikleri için şikayetçiyim.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Kasım
  09:48

  Değerli Müşterimiz;

  Ürününüzün tekrar incelenmesini talep etmiş olduğumuzu sizlerle paylaşmak isteriz.

  Şikayet ettiğiniz ürününüzün nerde olduğu ile ilgili geri dönüşünüzü rica ediyoruz.

  Saygılarımızla,

  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri İlişkileri

 • Toygan M.
  29 Ekim
  00:14

  Ve tabi ki bu yazima da cevap alamıyorum. Su ana kadar buradan cozulebilir zannetmustim. Olmuyormus demek ki.

 • Toygan M.
  25 Ekim
  12:55

  Sayin ilgili,
  sikayetimi ayni zamanda mail yoluyla da ilettim fakat oradan bir dönüş alamadım. Konuyla ilgili bir şey yapamadiginizi iletmissiniz aynen mağaza sorumlunuz gibi! Bu yüzden sorumluluk almamaniz beni sasirtmadi.
  Mailimde sizden daha ust duzey yetkili isim istedigimi iletmistim. Tekrar soruyorum?
  Konuyla ilgili; nasıl oluyor da kalite biriminizin kontrol ettigi kravat bagi bile cozulmemis halde geri gelebiliyor? Ayni kutuda biraktigim şekilde. Yalan mi soyluyorsunuz müşteriye? Hem de sucu müşteriye atarak? Bu hakarettir. Bir de üstüne bana tekrar gonderelim diyorsunuz. Neden? Kaliteniz ilk seferinde düzgün isini yapamıyor mu?
  Mailime cevap verin lütfen. Ve iletisim bilgisi...

 • 19 Ekim
  10:48

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

  Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz şikayet konusu durum adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayet konusu durum ile ilgili müşteri ilişkileri birimi olarak herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız.

  Üründe yaşanan problem ile ilgili size uygun bir zamanda ürününüzü, evrakları (faturası) ile birlikte 2. inceleme için herhangi bir mağazamıza yada incelenmek üzere bırakmış olduğunuz aynı mağazaya bırakmanızı rica edeceğiz.

  Prosedür gereği kalite kontrol birimine gönderilen ürünlerin inceleme süresi 15 iş günü olduğunu iletmek isteriz. Ürünün incelemesi yapıldıktan sonra sonuç ile ilgili bilgilendirme mağaza sistemine bildirdiğiniz cep telefon numaranıza gelecek sms ile takip etmenizi rica ediyoruz.

  Ürününüzü takip etmek adına incelenmek üzere size uygun herhangi bir mağazamıza bıraktığınızda bizleride bilgilendirmenizi rica ediyoruz.

  Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri İlişkileri