19 Temmuz 2017

Network Etiket Fiyatı Usulsüzlüğü!

16.07.2017 tarihinde eşimle birlikte Network Şaşkınbakkal mağazasına gittik. Dört parça eşya aldık ve kasaya ödemeye gittik. Ödeme yaparken toplamın beklediğimizden fazla olduğunu gördük ve aldıklarımızın fiyatlarının kontrol edilmesini istedik. Aldıklarımızdan bir pantolonun kasa fiyatının etiket fiyatından yaklaşık 90-100 TL yüksek olduğunu gördük. Acaba biz mi yanlış hatırlıyoruz diyerek reyondaki diğerlerine baktık ve etiket fiyatının bizim hatırladığımız gibi düşük olduğunu gördük.

Satış temsilcisine ve mağaza sorumlusuna bunun Network gibi bir kurumsal mağazaya yakışmadığını belirterek etiket fiyatı üzerinden verilmesini talep ettik, ancak kendilerini bunu yapamayacaklarını belirttiler. Kesilmiş olan faturamızı iptal ederek ürünü vermeyeceklerini belirttiler. Yanlış olduğunu Tüketici Kanununa göre etiket fiyatı üzerinden verilmesi gerektiğini hatırlattım ve ayrıldım.

Özer 657 Okunma

Cevaplar

 • Özer11 Eylül 2017

  Merhaba Halen konu hakkında tarafıma bilgi verilmemiş olması şikayetler hakkında çok ciddi çalıştığınızı göstermektedir. Takibiniz için çok teşekkür ederim.

 • Özer23 Ağustos 2017

  Merhaba Şikayetler karşısında ne kadar ciddi olduğunuzu bu mesajınızdan sonra dönüş yapmayarak göstermiş olduğunuz için teşekkürler.

 • Özer25 Temmuz 2017

  Şikayetim üzerinden neredeyse 10 gün geçti. Bugüne kadar herhangi bir geri dönüş yapılmaması bile bu işin ciddiye alınmadığımı ve doğru bir karar verdiğimi gösteriyor. İlgi alakanıza teşekkürler.

 • Network Temsilcisi19 Temmuz 2017

  Sayın Özer S., Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz bilgilendirmeler üzerinden gerekli araştırmaları gerçekleştirdikten sonra size dönüş sağlayacağımı bildirmek isterim. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederim. Saygılarımla, AY Marka Mağazacılık İrem / Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön