18 Aralık 2013

Network Aldığımız Pantolonun Paçasını Yaptırmadan Teslim Etti!

14/12/2013 tarihinde eşime Network 212 Avm'de bulunan FABRİKA mağazasından eşime pantolon aldık . Pantolonun paçasını kısaltmak için ölçü alındı ve en geç 1 saat içinde gelip almamız söylendi. Hazır olduğunda gelip almamız için telefon numaramız alındı. Buna rağmen aranmayınca biz gidip sorduk henüz gelmediğini söylediler.

2 saat geçmişti tekrar gittik ve pantolonu paket yapıp teslim ettiler. Acelemiz olduğu için pantolonu denemeden eve gittik. Eşim pantolonu giydiğinde paçanın uzun olduğunu fark ettik ve paçasında ölçü alınan toplu iğne hala üzerindeydi. Acelemiz olduğu için evimizin yakınındaki başka bir terzide tadilatı yaptırdık. Zamanımızı alan ve ilgisiz olan bu mağazadan şikayetçiyim.

Çiğdem 95 Okunma

Cevaplar

  • Network Temsilcisi20 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz Tarafımıza yazılı olarak bildirdiğiniz konu ilgili birim yöneticileri ile paylaşıldı.Sizden firmamız adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla. AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön