Network 3 Ay Önce Alıp Yırtılan Elbisemin İadesini İstiyorum!

Didem Ü. |

3 ay önce beğenerek Trabzon Network mağazasından aldığım etek ceket takım bir kere giydikten sonra hasar gördü iadesi için İstanbul Metrociytdeki network mağazasına gittim bana ürünü incelemeye göndereceğiz ondan sonra cevap vereceğiz dendi 15 gün sonra msj geldi ürünü alabilirsiniz diye ancak ben 1 kere giyilip hasar gören bir takımı ne kadar uzun süre giyebilirim diye iadesini etmek istedim ve iade almadılar.

3 aydır parasını ödediğim ürün elimde bile değil hala netwok mağazasında duruyor resmen insan yanıltmak denir buna çok acil NETWORK yetkililerine sesleniyorum ürünü almayacağım paramı iade edin. elimde fatura ve belge yok hepsini aldılar metrocity network çalışanları.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Didem Ü.
  16 Ocak
  00:45

  Bu ürünün para iadesini mağazaya gidip çıngar çıkararak aldım ozamanın mağaza müdürü tek işlemle bana iade çeki verdi demek 3 ay beklemeye gerek yokmuş bu ülkede bir şeylerin hakkını aramak için edepsiz olmak gerekiyormuş.

 • Didem Ü.
  25 Mayıs
  22:59

  ama hiçbir sonuç yok elbise gidip geliyor. hala bana cevap gelmedi. bu hafta paramın iadesini istiyorum.

 • 24 Mayıs
  12:19

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

  Şikayetvar.com internet adresi üzerinden tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayet konusu durum adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Ürününüz ile ilgili yapmış olduğumuz araştırmalar doğrultusunda ürününüz 18.05.2013 tarihinde mağazamız tarafından 2. defa incelenmek üzere gönderilmiştir.Yaşamış olduğunuz şikayet konusu durum ile ilgili bilgilendirmeler ilgili birimlerimiz ile paylaşıldığını bildirmek isteriz.

  Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri