Netvarium.com'un Müşteri Hizmetleri 7/24 Ortalıkta Yok!

İlker H. |

25.07.2013 tarihinde Sürat Kargo ile teslim aldığım erkek ayakkabı (41) numara siparişimle ilgili olarak ayakkabının kalıbının çok dar olması nedeni ile sıkıntı yaşadığımı ve 42 numarası ile değişim yapılması amacıyla 26.07.2013 tarihinde Sürat Kargo'nun ürün irsaliye numarası: 219688 ve taşıma irsaliyesi seri no: bf sıra no: 857992 ve varış mrk. Samandıra aktarma noktası olan gönderimle ilgili bu güne kadar herhangi cevap alamadım ve ürünümde elime tekrar geçmedi.

Ürün ellerine geçtiği halde üzerinden 1 aydan fazla süre geçmesine rağmen ne geri gönderdiler ne değiştirdiler. Netvarium.com'un 7/24 müşteri hizmetleri diyor telefonuma bu güne kadar belki
20 kere aradım bakan yok, geri dönüş yok, mesajlara cevap yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlker H.
  28 Eylül
  04:03

  7 eylülde mesajda müşteri hizmetlerinin tarafıma dönüş yapacağından bahsediyor değil mi,bu gün ayın 28 i onlar sanırım ancak kendi etraflarında dönüyorlar çünkü bana hala bir dönüş olmadı.parasını ödediğim ürünümdende haber yok.adamlar telefonumu bir açsa iademi iade edin yeter diyeceğim.:) pişman olmamak için netvariyumdan alış veriş yapmayın,yaptırmayın.tüketicilerin dikkatine

 • 07 Eylül
  15:33

  Değerli Üyemiz; yapılan hatadan ötürü özür dileriz. Müşteri hizmetlerimiz tarafınıza dönüş yapacaktır. İyi günler dileriz.

 • İlker H.
  05 Eylül
  22:17

  firmanın şikayetimle ilgili çözüm üretmesi için ilk önce beni araması veya mail olarak dönmesi yada kendi sitelerindeki posta kutuma konuyla ilgili çözüme dair bir geri dönüş 1,5 ay olmasına rağmen olmamıştır. firmanın satış ciddiyetine bir tüketici olarak artık güvenmiyorum.