31 Ağustos 2013

Netvarium.com'un Müşteri Hizmetleri 7/24 Ortalıkta Yok!

25.07.2013 tarihinde Sürat Kargo ile teslim aldığım erkek ayakkabı (41) numara siparişimle ilgili olarak ayakkabının kalıbının çok dar olması nedeni ile sıkıntı yaşadığımı ve 42 numarası ile değişim yapılması amacıyla 26.07.2013 tarihinde Sürat Kargo'nun ürün irsaliye numarası: 219688 ve taşıma irsaliyesi seri no: bf sıra no: 857992 ve varış mrk. Samandıra aktarma noktası olan gönderimle ilgili bu güne kadar herhangi cevap alamadım ve ürünümde elime tekrar geçmedi.

Ürün ellerine geçtiği halde üzerinden 1 aydan fazla süre geçmesine rağmen ne geri gönderdiler ne değiştirdiler. Netvarium.com'un 7/24 müşteri hizmetleri diyor telefonuma bu güne kadar belki
20 kere aradım bakan yok, geri dönüş yok, mesajlara cevap yok.

İlker 44 Okunma

Cevaplar

  • İlker 28 Eylül 2013

    7 eylülde mesajda müşteri hizmetlerinin tarafıma dönüş yapacağından bahsediyor değil mi,bu gün ayın 28 i onlar sanırım ancak kendi etraflarında dönüyorlar çünkü bana hala bir dönüş olmadı.parasını ödediğim ürünümdende haber yok.adamlar telefonumu bir açsa iademi iade edin yeter diyeceğim.:) pişman olmamak için netvariyumdan alış veriş yapmayın,yaptırmayın.tüketicilerin dikkatine

  • Netvarium.com Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Üyemiz; yapılan hatadan ötürü özür dileriz. Müşteri hizmetlerimiz tarafınıza dönüş yapacaktır. İyi günler dileriz.

  • İlker 05 Eylül 2013

    firmanın şikayetimle ilgili çözüm üretmesi için ilk önce beni araması veya mail olarak dönmesi yada kendi sitelerindeki posta kutuma konuyla ilgili çözüme dair bir geri dönüş 1,5 ay olmasına rağmen olmamıştır. firmanın satış ciddiyetine bir tüketici olarak artık güvenmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön