09 Aralık 2013
Yorum Yap
#2158753

Netvarium.com'un İade Adresine Kargo Firması Orası Kapalı Diyor!

Sikayetvar.com sayesinde Netvarium.com dönüş yaptı. Bana ürünü Sürat Kargo ile karşı ödemeli olarak faturada yazan adrese göndermemi söylediler. Buraya kadar herşey normal fakat kargoya gidince kargo firması karşı ödemeli olarak bunu kabul edemeyeceklerini faturada yazan NG Elektronik firmasının kapalı olduğunu söylediler.


Netvarium.com ile görüştüm ve bana fatura adresinin doğru olduğunu Alıcı olarak İdeal Dağıtım yazmamı aynı adrese göndermemi söylediler. Şimdi ben ne yapmalıyım? Netvarium.com'a inanıp göndersem mi yoksa göndermesem mi?


Zaten 3 haftadır dönmediler diye uğraşıyorum, bir de bu ürün kayıp diye uğraşmak istemiyorum. Netvarium.com sen ne biçim bir satıcıymışsın!

Gülcan Gülcan 61 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Gülcan20 Aralık 2013

    12 aralık ta kargo teslim alınmış, 13 aralıkta aradım 1 hafta içinde size dönüş yapacağız dediler bugün itibariyle arayan soran olmadı, ben aradım firma dönüş yapacak deyip duruyorlar, yeter ya 1 ay oldu

  • Netvarium.com Temsilcisi13 Aralık 2013

    Değerli üyemiz, müşteri hizmetlerimiz tarafınıza dönüş sağlayacaktır.Gecikmeden dolayı özür diliyoruz. İyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları