23 Şubat 2013

Netvarium.com Yanlış Ürün Gönderdiler!

2 gün önce netvarium.com dan 3 tane bot sipariş ettim. Diğer ikisinde hiç bir sorun yok ama biri 40 numara ve siyah gelmesi gerekirken, 41 numara ve gri geldi. Bunların ticaret anlayışı bu mu? Neden tüketiciyi zor durumda bırakırlar ki? Arayıp yanlış geldiğini ve değişim yapılmasını istediğimi söyledim. Değişim yapılmıyormuş, iade etmem gerekiyor ve tekrar sipariş geçmem gerekiyor. Neden? Çünkü 8 lira daha kargo parası alacaklarda ondan!

Nebi 484 Okunma

Cevaplar

 • Nebi27 Şubat 2013

  Netvarium dan aldığım 3 bottan birinin yanlış gelmesi üzerine buraya yazdığım şikayet ile netvarium.com dan beni aradılar. Botu süratkargo aracılığıyla göndermemi istediler. Stokta varsa istediğim botu, yoksada para iadesini yapacaklarını bildirdiler. 1 haftadır haber bekliyorum sayın netvarium.com !

 • Nebi24 Şubat 2013

  2 gün önce sipariş ettiğim 3 bot bugün elime ulaştı. Fakat 40 numara ve rengini siyah olarak sipariş ettiğim bot, 41 numara ve gri geldi. Renk körlüğü mü var sizde? Değişimde yapmıyorsunuz!! Derhal gereğinin yapılmasını istiyorum. Kayıtlarda her türlü bilgiler mevcut. sipariş ettiğim ürünlerin özellikleri ve sizin gönderdikleriniz kayıt altında. Gereği yapılmazsa tüketici mahkemesine başvuracağım!!!!

 • Nebi23 Şubat 2013

  o en kısa süre dediğiniz 1 ay mı yoksa 1 yıl mı? Hemen arasınlar mümkünse derhal halledilmesini istiyorum!

 • Netvarium.com Temsilcisi23 Şubat 2013

  Değerli üyemiz,müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede siz bilgilendirecektir.İyi günler dileriz.

 • Nebi23 Şubat 2013

  Hakkımı sonuna kadar arayacağım. Ya değişim yapılır ya da iade sonrası kargosuz istediğim ürün gönderilir. Gereği yapılsın mümkünse!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön