16 Nisan 2013 #1745815

Netvarium.com Oyalanıyorum!

Netvariumdan 04. 04. 2013 tarihinde vermiş olduğum siparişim 07. 04. 2013-10. 04. 2013 tarihinde kargoya verilmesi gerekirken, 16. 04. 2013 olmasına rağmen halen kargoya verilmemiştir. Bu konuyla ilgili olarak müşteri hizmetlerini aradığımda ise hemen acil olarak çıkış yapacaklarını bi kaç gün içerisinde elimde olacağı söylenmektedir.


Oysa hiçbir kargo falan gönderilmemektedir. Hatta bilgi almak için aradığımda iki gün önce kargoya verildiği söylenmekte daha sonra aradığımda ise daha çıkışının yapılmadığı söylenmektedir. Bu oyalama taktiği ne içindir anlamış değilim. Eğer ki ürün elinde yoksa kampanyasını neden yapıyorsun. Yok elindeyse eğer neden söz verdiğin tarihte göndermiyorsun.

Selim 48 Okunma

Cevaplar

 • Selim24 Nisan 2013

  sonunda iptal ettim onlar daha dayanıklı cıktı pes ettim artık bekleyemeyeceğim.

 • Selim17 Nisan 2013

  Bugünde arayan soran yok. Kargo yine çıkamadı yola.

 • Selim16 Nisan 2013

  Bugün müşteri temsilciniz aradı. Sorunu hemen halledip gün içerisinde tekrar beni arayacaklarını söylediler. Gün bitmesine rağmen ne arayan var ne soran. Siparişte de herhangi bir değişiklik yok. Yani benim kızdığım nokta çocuk çoluk mu oyalıyorsunuz. Yok kargoya verdik deyip vermemeler yok sizi arayacağız deyip aramamalar. Arkadaş eğer ki ürün elinizde yoksa, bizim elimizde ürün yok gelince göndeririz, bu da ne zaman olur belli değil diye söyleyin bende eyvallah deyim. Ama böyle avuntularla geçiştirmeniz hiç hoş olmuyor.

 • Netvarium.com Temsilcisi16 Nisan 2013

  Değerli üyemiz,müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili siz en kısa sürede bilgilendirecektir.İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön