14 Mayıs 2013 #1797755

Netvarium.com Farklı ve Faturasız Ürün!

09/05/2013 tarihinde siparişini verdiğim ürün ile gelen ürün birbiriyle ilgisi olmadığı gibi bir de ürünü faturasız gönderip, iade veya değişiklik hakkımı elimden almaya kalkıyorlar, bunun üzerine tüketici hakem heyetini aradım ve ürünü 7 gün içinde iade edip, gerekli evrakları tarafımıza bir dilekçe ekinde ulaştırdığınız da ilgili birimlerimiz konuyla ilgilenecektir dediler. Bugün itibariyle gerekli işlemlere başladım.

Gökhan 83 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan17 Mayıs 2013

    Siparişim farklı bir ürün olarak tarafıma gönderildi, getiren kargo görevlisinin de duruma dair bir bilgisi olmadığını ve kendi şubelerinde bu durumu araştıracaklarını söyledi, ben de faturasız bir şekilde ürünü tarafınıza aynı kişiyle iade ettim, bundan sonrası talebim ya istediğim ürünü gönderirsiniz ki bu bana mail attığınız sipariş bilgilerimden de anlaşılacaktır ya da haketmediniz ödememi geri iade edeceksiniz...

  • Netvarium.com Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli üyemiz,hiçbir üyemize faturasız ürün teslimatı gerçekleştirilemez.Hiç bir kargo firması faturasız ürün teslimatı gerçekleştirmez.İade etmek istediğiniz ürünü faturası ile birlikte sürat kargo ile geri gönderebilirsiniz.İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön