01 Mart 2013

Netvarium.com Elinde Olmayan Ürünü Satıyor!

Netvarium.com'dan 18.02.2013'te aldığım nv-1184329 no'lu ürünümün 22.02.2013 - 25.02.2013 tarihleri arasında hazır olacağı belirtiliyordu ama ürünü sipariş edeli 1 hafta olmasına rağmen halen bir gelişme yok. Müşteri hizmetlerine durumu ilettim, ellerinde ürün olmadığını, ne zaman gelirse o zaman kargoyla göndereceklerini söylüyorlar.


Zaten 1 hafta vaktiniz vardı, olmayan ürünü yada tedarik edemeyeceğiniz ürünü niye ilanlara koyarsınız, satarsınız, bu tüketiciyi yanıltıcı bir suç değil midir? Yurtdışında yaşıyorum, ay başına kadar Türkiye'de olacağım ama neye yarar. Netvarium.com, lütfen şikayetime klasik "müşteriye bilgi verildi" cevabını yazmayın, ne bildirecekseniz buraya onu yazın.

Mustafa 81 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa06 Mart 2013

    Günler günler sonra gelen cevap (6 Mart 2013): "Değerli üyemiz, siparişiniz tedarikçi firmadaki stok sıkıntısı sebebiyle temin edilememiştir. Özür dileyerek ücretin iadesini 2 iş günü içinde gerçekleştiriyoruz." Arkadaşlar! Benim parasını ödediğim saat 300TL civarında Guess marka saatti. Şuan bu firma yine Guess marka saatleri sitesine koymuş, ama benim saatimi göndermiyor. Bilinki sizin de saatinizi göndermeyecek; sadece paranızı alıp işletecek, havadan kâr yapacak, sizi mağdur edecek. Hukukta buna ne diyorlar bilmiyorum ama halk dilinde söylenecek çok şeyler var. Sayın Şikayetvar sitesi: siz de lütfen bu firmanın herhangi bir çözüm üretmeyen cevabını(!?) siteye koyup sanki şikayetimiz çözülmüş gibi gösterilmesine engel olunuz lütfen. Saygılarımla,

  • Mustafa01 Mart 2013

    Tam da başlıkta yazdığım gibi: Netvarium.com elinde olmayan ürünü satıyor. Binbir süslemeli laf kalabalığıyla diyorlarki sattık ama elimizde ürün yokki... Bugün 1 Mart 2013, onlara göre ürünü 18-25 Şubat arası tedarik edip göndereceklerdi ama şuan dediklerine göre 1-2 hafta daha beklemem gerekecek. Açıkcası acemilik demiyeceğim, bu firmayla ilgili diğer şikayetlere de baktığımda maalesef dostlar e-aldatmacılık kol geziyor. İlk ve son siparişim oldu, ürünümü alıp hesabı kapatacağım.

  • Netvarium.com Temsilcisi01 Mart 2013

    Değerli üyemiz,tedarikçi firma kaynaklı yaşamış olduğunuz sorun için özür dileriz.İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön