20 Ocak 2014 #2245625

Netvarium.com Değişim ve Para İadesinde Sorun Yaşattı!

Ben değişim ve para iadesi olacak 3 çift ayakkabı değişim ,2 çiftte para iadesi için 18 aralıkta Netvarium.com' a gönderdim. Para iadesi olacakların iadeleri kredi kartıma yansımış buraya kadar okey yalnız değişim olup da tarafıma gönderilecek olan 3 çift ayakkabının sitede numaraları olduğu halde tarafıma dönüş olmamış üstüne üstlük 2 çift ayakkabının da parası kredi kartıma yansıtılmış diğer 1 çift Wagga Haguenau Siyah Kadın Ayakkabı renk istediğim 37 numara ayakkabı gönderilmemiş.


Yetkililerden, gereken özenin gösterilmesini rica ediyorum,defalarca yazmaktan sıkıldım,istediğim ayakkabı ulaştırılsın. Maillere cevap verilmiyor ,telefonumla bilgi bekliyorum.

Seher 101 Okunma

Cevaplar

 • Seher28 Ocak 2014

  bir de bir alana bir bedava olarak sitenizde mevcut yani aynı anda Wagga Haguenau Siyah Kadın Ayakkabı ve Wagga Haguenau Saks Mavi Kadın Ayakkabı 37 numara ayakkabıyı da alabilirim,Wagga Haguenau Kırmızı Kadın Ayakkabı 37 numarası almamış olmasaydım ve ikinci ayakkabının değişimi sözkonusu olmasaydı... lütfen gerekli düzeltmenin yapılarak sizce hangisi uygunsa o ayakkabının 37 numarasının tarafıma gönderilmesini istiyorum...

 • Netvarium.com Temsilcisi28 Ocak 2014

  Değerli üyemiz, stoklarımızda istediğiniz ürün mevcut olmadığı için değişim söz konusu değildir. İyi günler dileriz.

 • Seher28 Ocak 2014

  Ne alaka değişim yapamıyorsunuz,değişim yapabiliriz dediğiniz için alıyoruz ürünlerinizi böyle sorunlar yaşayacaksak eğer alışverişlerimizde daha seçici oluruz! Ayrıca ben sizlerle daha önce görüştüğümde ürün değişimi yapabiliriz demiştiniz! Wagga ayakkabının kırmızısını aldım beğendiğim için de Wagga Haguenau Siyah Kadın Ayakkabı yada Wagga Haguenau Saks Mavi Kadın Ayakkabı 37 numarasının gönderilmesini istiyorum... Sitenizdeki alışverişime devam edebilmem için karşılıklı güveninimiz sarsılmasın... iyi çalışmalar.

 • Netvarium.com Temsilcisi28 Ocak 2014

  Değerli üyemiz; ürünlerimizde değişim söz konusu değildir. Ücret iadeniz 7 iş günü içinde çekim yapılan kredi kartına aktarılacaktır. İyi günler dileriz.

 • Seher27 Ocak 2014

  sipariş numarası nv-1763683 değişim için gönderdiğim ayakkabıyı 1 çift Wagga Haguenau Siyah Kadın Ayakkabı yada Wagga Haguenau Saks Mavi Kadın Ayakkabı 37 numara olarak gönderilmesini rica ediyorum...

 • Netvarium.com Temsilcisi25 Ocak 2014

  Değerli Üyemiz; yapılan hatadan dolayı özür dileriz. Sipariş numaranızı yazmanızı rica eder, iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön