12 Şubat 2013

Netvarium.com Bir Haftadan Fazla Zaman Geçti Hala Siparişiniz Hazırlanıyor da!

5 Şubat 2012 tarihinde netvarium.com'dan bir sipariş verdim. Sipariş verdikten sonra 7-10 Şubat tarihleri arasında siparişiniz kargoya verilecektir denildi. O tarihlerde sipariş kargoya verilmedi. Mesaj attım hafta içinde siparişiniz Kargoya verilecektir denildi. Yine kargoya verilmedi. Tekrar mail attım bir cevap gelmedi.

Siparişimin üzerinden bir haftayı aşkın süre geçmesine rağmen Siparişim kargoya teslim edilmiyor.

Cüneyt 75 Okunma

Cevaplar

 • Cüneyt21 Şubat 2013

  4 şubatta verdiğim sipariş hala kargoya verilmedi.

 • Cüneyt14 Şubat 2013

  4 Şubat 2013 de netvarium.com sitesinden ürün siparişi verdim. Bugün ayın 14'ü, üzerinden tam 10 gün geçti ama ürün kargoya verilmedi henüz. Buraya şikayet yazıyorum, hemen cevap yazıyorlar, müşteri temsilcimiz ilgilenecektir diye (Herkese aynı cevap tabi). Müşteri temsilcisi arayıp siparişinizle ilgilenip hemen hallediyorum diyor ama halletmiyor. Ürün hala daha hazırlanıyor statüsünde. Bu siteden ürün almak isterken bir kez daha düşünün, böyle bir sorumsuzluk olamaz.

 • Cüneyt13 Şubat 2013

  netvarium.com ile ilgili yazılan tüm şikayetlere "Değerli üyemiz,müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede siz bilgilendirecektir.İyi günler dileriz." denilerek cevap yazılıyor. Müşteri temsilcisi beni de aradı şiparişiniz ile ilgileneceğim dedi, 4 şubatta verdiğim (bugün ayın 13'ü) sipariş halen daha hazırlanıyor diyor. Bunu bana bir müşteri temsilcisi açıklayabilir mi ?

 • Netvarium.com Temsilcisi12 Şubat 2013

  Değerli üyemiz,müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede siz bilgilendirecektir.İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön