06 Mayıs 2013

Netvarium.com Ürün Gelmedi!

nv-1458198 ile 18. 04. 2013 tarihinde Netvarium. com sitesinden alışveriş yaptım. Ürünün teslimatı konusunda firma ile yaptığım görüşmede ve mesajlaşma da ürünümün bana. 03. 05. 2013 tarihinde teslim edileceği söylendi. Onayladım ve bekledim. Fakat ürünüm o haftada gelmedi.

Firma ile tekrar irtibata geçtim ürünün henüz temin edilemediğini söylediler. Bende siparişimi iptal ettirdim. Ama firma para iadesi konusunda taksitli ürün aldığım için her ay hesap kesim tarihinden sonra para ödemesi yapılacağını ve bankamla görüşmem gerektiğini söyledi.

Ürünüm gelmedi. Hem mağdur edildim, bekletildim ve paramı taksit taksit geri alıyorum. Gerçek bir satış yaptıklarına da inanmıyorum.

Serkan 90 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 07 Mayıs 2013

    Bu sizin banka anlaşmanızla alakalı bir problem beni ilgilendirmez. benim limitimden alışverişim kadar tutar kesildi. İnsanları mağdur etmekte üzerinize yok birde yalan söylüyorsunuz. " Hafta içi kargoya verilecektir" diye.

  • Netvarium.com Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli üyemiz,ücret iadeniz gerçekleştirilmiştir.İadenizin taksitli geri ödenmesinin nedeni sipariş veriken taksit yapmanızdan kaynaklanmaktadır.Firmamız üzret iadenizin tamamını aktarmaktadır.İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön