Netvarium.com Ürün Elimize Ulaşmadı.

Ömer Faruk T. |

Netvarium.com'dan aldığım nv-60499 sipariş kod'lu ürünün ,site tarafından 27.05 2014 tarihinde PTT kargoya verildiği iddia edilmesine rağmen aradan geçen 7 gün içerisinde elimize ulaşmadı.Kargo takip numarasıda verilmediği için kargo ile irtibata geçme şansımız yok.Sitenin destek hattı bir teyp kaydı ile cevap veriyor ve o da şu an tüm elemanların meşgul olduğunu ve bize dönüş yapılacağını söylüyor.Şu ana kadar arayan da olmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe Sipariş Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Faruk T.
  04 Haziran
  00:51

  umarım e-ticarete uygun çalışma sistemi ve ciddiyete ulaşırlar...

 • 03 Haziran
  14:46

  Değerli Üyemiz; gecikmeden dolayı özür dileriz. Kargo takip numaraları tarafımıza ulaştığında bilgilendirme yapılacaktır. İyi günler dileriz.

 • Ömer Faruk T.
  02 Haziran
  18:47

  netvarium ,kargo takip numarası kargo tesliminde verilir ,İstanbul'dan Ankara'ya kargo 1 hafta sürmez ve e-ticaret yapan bir sitenin ulaşılabilen bir telefonu olur.İki gün daha bekleyeceğim,ya sizlerden geçerli bir çözüm önerisi alırım ya da avukatım gerekli girişimlerde bulunacak

 • 02 Haziran
  16:26

  Değerli Üyemiz; Siparişiniz 27.05.2014 tarihinde kargoya verilmiştir. Ptt kargo tarafından verilen kargo takip numarası tarafımıza ulaştığında bilgilendirme yapılacaktır. İyi günler dileriz.