20 Nisan 2013

Netvarium.com Siparişimden Haber Yok!

07.04.2013 tarihli ve nv-1418844 nolu siparişimle ilgili teslimatı yapılmamasına rağmen mesajlarıma farklı, telefonlarıma farklı bilgi veriliyor. Ayrıca her aradığımda verdikleri telefonun otomatik olarak bank kaydı çıkmakta destek hizmetleri görevlisi ise nedense mesai saati içinde aranılan telefona mesai saati dışında cevap vermekte.

Fakat verilen cevaplar oyalama taktiği ile müşteriyi tatmin etmeyen ve siparişin akıbetinin açıklanmadığı cevaplar olmaktadır. İncelediğim kadarı ile şikayet sitelerinin bir çoğunda olduğu gibi, sizin sitenizde de bu kadar çok şikayet edilen firma ile ilgili yasal hiç bir tedbir alınmamış. Siparişimin teslimi yada paramın iade edilmesini ivedi talep ediyorum.

Bahtişen 77 Okunma

Cevaplar

 • Bahtişen20 Nisan 2013

  Firmadan kaynaklanan bu gecikme ile ilgili bilgi vermek zahmetine katlandığı için netvariuma nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum... Bu bilgiyi tarafıma vermek bu kadar zaman almamalıydı diye düşünüyorum. Bana sitenin hesabındaki meilime cevaben: 19.04.2013 14:15:13: "Değerli üyemiz,siparişiniz tedarikçi firmadan beklenmektedir.Hafta içinde sürat kargoya teslim edilecektir."" denilmiş. Eğer kargoya teslim edilecekse hafta içi hangi gün net olarak bilmek isterim. Yok edilmeyecekse tabii ki iptal yolunu tercih etmek isterim. Fakat bu kez de para iadesi için yazışmak istemiyorum. Çünkü sipariş teslim taahhüdünü yerine getiremeyen firma bu kez para iadesi taahhüdünü 3 günde nasıl terine getirecek sorusu aklıma gelmiyor değil açıkçası...

 • Netvarium.com Temsilcisi20 Nisan 2013

  Değerli üyemiz,tedarikçi firma kaynaklı siparişleriniz gecikmiştir.Dilerseniz siparişinizi iptal edil ücret iadenizi 3 gün içinde gerçekleştirebiliriz.İYi günler dileriz.

 • Bahtişen20 Nisan 2013

  Bana bu mesaj günlerdir zaten iletiliyor ve ayrıca müşteri temsilcilerinden Uğur beyle iki kez, Mustafa Beyle de bir kez görüştüm ama tatmin edici bir bilgilendirme alamadım tarafıma. Firma oyalama taktiğine devam ediyor. Ben artık kesin ve sonuca odaklı cevap arıyorum. Lütfen bu talebim dikkate alınsın ve artık yuvarlak cevaplarla oyalanmak istemediğim için şikayetimvar.com üzerinden talebimi ilettim. Ayrıca Tüketici Sorunları Hakem Heyetine veya Tüketici Hakları Mahkemesine de başvurup bir tüketici olarak tüm haklarıma sonuna kadar sahip çıkacağımı bildirmek isterim.

 • Netvarium.com Temsilcisi20 Nisan 2013

  Değerli üyemiz,müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili siz en kısa sürede bilgilendirecektir.İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön