19 Mart 2013

Netvarium.com Satın Aldığım Ürün Kargolandıktan Sonra Başkasına Satılmış!

Firmanın ayın 15'inde bana gönderdiği ürün gönderdikleri kargo firmasının bulunduğum yere teslimat yapamaması sebebiyle dün ellerine geri dönmüş. Bu durumu görünce bende dün firmayı arayıp konuştum ve bana bize gelsin PTT kargo ile göndereceğiz dediler fakat biraz önce firma tarafından arandım ve bana sizden gelen ürünler başkasına satılmış geldiği gibi elimizde yok benzerleri bu sebeple para iadesi yapacağız dediler.

İlk olarak şunu söylemek istiyorum nasıl hala benim olan ürünü, parasını ödemiş olmama rağmen başkasına satarsınız siz konuşmuş olmamıza rağmen? Ayrıca çalıştığınız kargo firması yetersiz olup bana teslimat yapamıyorsa benim suçum ne bunda? Kaç gündür mağdurum ben burada ayıp.

Umut 150 Okunma

Cevaplar

  • Umut19 Mart 2013

    Aldığı açıklama : "Ürün stoklarımızda yoktur, işlem iptal edilecektir. İyi günler dileriz." Neyin stoğu beyefendi? Ben satın aldım bunu zaten bana gönderdiniz elinize geri döndü bu sizin döndüne PTT ile göndereceksiniz aynı koliyi ben anlamıyorum hala stokla ne alakası var zaten aldığım ürünler o kolinin içinde aynısını PTT ile göndereceksiniz. Elinize geldiği gibi uğraşmamak için başka birisine satmışsınız ürünü daha bana para iadesi bile yapılmadan. Bunu okusun görsün bilsin herkes.

  • Netvarium.com Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli üyemiz,müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili siz en kısa sürede bilgilendirecektir.İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön