Netvarium.com Kusurlu Ürünün Değişimi İle İlgilenmiyor!

Ufuk Y. |

Bir hatada bulunup Netvarium.com bir alışveriş yaptım. Gelen ayakkabı bir ay olmadan çok alakasız bir yerden yarıldı. Bildiğiniz yarıldı. Bez ayakkabı modellerinin taban plastiği topuk kısmından dik şekilde yarıldı! Bununla ilgili sitede ve satış sözleşmesi diye onaylanan yazıları okuduğumda, iade ve değişim garantisi veriyorlar!

Peki nerden bu hizmeti veriyorsunuz? Yada nereden veriyorlar bu hizmeti. 7/24 hat fiyasko! İade, değişim fiyasko! Karşında muhatap yok! Bir internet sitesi sahte fiyatlar, sahte indirimler ! 159 liradan 29, 90 oldu diyor. Eğer şimdide iletişim sağlamazlarsa benimle tüketici haklarına başvurup hukuki işlemlere başlayacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mayıs
  17:34

  Değerli Üyemiz; en kısa zamanda siparişinizle ilgili tarafınıza dönüş sağlanacaktır. İyi günler dileriz.

 • Ufuk Y.
  05 Ağustos
  23:15

  TAM 12 GUN SONRA ARADILAR.. PARA İADESİ EDELİM ZARARINIZI KARŞILASIN DEDİLER.. EN GEÇ BU GUN PARA HESABINIZA GEÇECEK DEDİLER. HERHANGİ BİR PARA İADESİ GERÇEKLEŞMEDİ. BUNDAN SONRASINI AVUKATIMA ANLATIRLAR. BÜTÜN HERŞEY ALEHLERİNDE.. NASIL BU KADAR RAHAT OLABİLİYORLAR ANLAMIYORUM!!! SİZE NE KADAR KÜFRETSEK AZDIR!

 • Ufuk Y.
  31 Temmuz
  15:51

  Bahsettikleri dönüşü yaptılar... Telefonla arayıp şikayetimin onlara yeni ulaştığını aktardılar. Ve çözüm olarak kusurlu ürünün PARA İADESİNİ en geç 5 ağustos 2013 e kadar Hesabıma geri aktaracaklarını söylediler. UMARIM GERÇEKLEŞİR.

 • 27 Temmuz
  18:44

  Değerli Üyemiz; müşteri hizmetlerimiz dönüş yapacaktır. İyi günler dileriz.