07 Mayıs 2013

Netvarium.com İki Siparişide Yanlış Gönderdi!

12 ve 22 Nisan'da Netvarium.com a vermiş olduğum siparişlerimden birincisinde, ellerinde sipariş verdiğim pahalı ürün kalmayınca onun etiketini ucuz ürüne yapıştırarak farklı ürün gönderdiler. İkincisinde ise tamamen farklı ürünler gönderdiler. Siparişlerimin doğru olan ürünleri tekrar göndereceğine iptal ettirdiler ve ücretin iadesini bekliyorum.

Halbuki ikinci siparişimdeki ürünleri şu anda satışta bulunmaktadır.Özene bezene sipariş verdiğim ürünleri göndermediği için bu kadar gayriciddi şekilde çalışan bir sanal mağazayı kınıyor ve ücret iadesinin eksiksiz olarak en kısa zamanda yapılmasını talep ediyorum.

Muhammet 82 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet08 Mayıs 2013

    Kendi sitenize mesajla sipariş numarasını bildirdim.Dalga mı geçiyorsunuz.Ürün değişimini isteyen kim.Yanlış ürün gönderip para iade etmeyen siz.Daha ucuz ürüne başka etiketi yapıştırıp gönderen yine siz,karşınızda enayi mi var.Hemen Sanayi ve Tic.il müdürlüğüne durumu iletip çalışma ruhsatınızı kontrol ettireyim de cezayı yiyin....

  • Netvarium.com Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli üyemiz,stoklu çalışmadığımız için değişim yapamıyoruz.NV sipariş numaranızı yazabilirseniz kısa süre içerisinde yardımcı olacağız.İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön