Netvarium.com İadede Sorun!

Ramazan D. |

Netvarium. com adresinden ayakkabı alışverişinde bulundu annem. fakat ayakkabı numarası büyük geldiği için ertesi gün iade ettik. iade edildikten sonra yetkililere mail attık. dedik ki iade işlemini ne zaman yapacaksınız. Gelen cvp en kısa sürede finans departmanımızdan bilgi alıp size döneceğiz.

Dün yine attık aynı mesajı kopyala yapıştır yapmışlar. Netvarium. com dan sürekli alışveriş içerisindeyiz alış veriş yaparken anında hizmet var ama iade konusunda geciktirmeyi seviyorlar. müşteri memnuniyeti bu konuda sıfır. bunu paylaşmak istedim. o kadar internetteki alış veriş sitesinden netvarium. com u tercih ediyorsak mutlaka vardır sebebi ama maalesef ilgi alaka iade konusunda sıfır.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan D.
  10 Haziran
  08:38

  netvarium adresinden ayakkabı alışverişinde bulundu annem. fakat ayakkabı numarası büyük geldiği için ertesi gün iade ettik. iade edildikten sonra yetkililere mail attık. dedik ki iade işlemini ne zaman yapacaksınız. Gelen cevap en kısa sürede finans departmanımızdan bilgi alıp size döneceğiz.Ardından dönüş sağlandı maille.7 iş günü içinde iade sağlanacak.sonra bir daha yazdık bu seferde 5 iş günü içerisinde iade sağlanacak.şirket itibar kaybetmiştir.yazık yani.binlerce alış veriş sitesi
  var o olacağına başkası olur.bence kimse o siteden almasın birşey

 • Ramazan D.
  30 Mayıs
  18:25

  nv-1571324

 • 30 Mayıs
  17:09

  Değerli üyemiz, NV sipariş numaranızı yazabilirseniz kısa süre içerisinde yardımcı olacağız.İyi günler dileriz.